بازدید سرزده رئیس قوه قضاییه از ندامتگاه مرکزی کرج در بدو ورود به استان البرز

0 4

بازدید سرزده رئیس قوه قضاییه از ندامتگاه مرکزی کرج در بدو ورود به استان البرز

رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به استان البرز، به همراه دبیر ستاد حقوق بشر و رئیس سازمان زندانها، از ندامتگاه مرکزی کرج به صورت سرزده بازدید و دستور رسیدگی به مشکلات زندانیان را صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی که در راس مسئولان عالی قوه قضاییه به البرز سفر کرده است، در جمع خبرنگاران با تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) اظهار کرد: در ادامه سفرهای استانی، امروز در استان البرز حضور پیدا کردیم تا ضمن دیدار با اقشار مختلف مردم، مسئولان و مدیران این استان و همچنین همکاران اداری و قضایی خود، در جریان مشکلات و مسائل این استان پرجمعیت قرار گیریم.

رئیس قوه قضاییه، تنوع جمعیتی استان البرز را در کل کشور بی‌نظیر دانست و افزود: این استان از قطب‌های صنعتی و کشاورزی و فعال در عرصه علم و فناوری است و به دلیل مهاجرت‌پذیری، مشکلاتی دارد که باید مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد.

آیت الله رئیسی با اشاره به سفر هیات‌های مختلف دستگاه قضایی از حدود یک ماه قبل به نقاط گوناگون استان البرز، ابراز امیدواری کرد که با دریافت و بررسی گزارشات این هیاتها، تا حد امکان بتوان در جهت حل مشکلات استان البرز و توسعه‌یافتگی هر چه بیشتر آن گام برداشت.

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.