بازدید سرزده رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی از دادسرای بیرجند

0 0

بازدید سرزده رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی از دادسرای بیرجند

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی بطور سرزده از دادسرای عمومی و انقلاب بیرجند بازدید بعمل اورد و از نزدیک در جریان فعالیتهای این دادسرا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان خراسان جنوبی، رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی، بطور سرزده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بیرجند بازدید بعمل آورد.

در ابتدای این بازدید، طی نشستی اسلام خواه، رئیس دادگاه انقلاب شهرستان بیرجند، گزارشی در خصوص آمار، عملکرد و مشکلات این واحد قضایی ارائه نمود که بدنبال آن حجت الاسلام والمسلمین حمیدی، برای رفع مشکلات وکمبودها در حد مقدورات قول مساعد داد.

در ادامه رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از قسمت های مختلف ساختمان جدید این مجموعه قضایی بازدید و با همکاران قضایی و اداری در محل کارشان از نزدیک به گفتگو پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی در این بازدید از روند رسیدگیهای قضائی و نقاط ضعف و قوت شعب دادسرا مطلع شد و از زحمات همکاران تشکر نمود و در خصوص نواقص موجود هم تذکرات لازم را در رسیدگی ها صادر کرد.

رئیس دستگاه قضایی استان در جریان مشکلات همکاران قضائی و اداری و همین طور سربازان مشغول به خدمت در دادسرا قرار گرفت و در جهت تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز و همچنین در خصوص مسائل عمرانی دادسرا، دستور لازم به معاون مالی و پشتیبانی صادر نمود.

درجریان بازدید رئیس کل و دادستان مرکز استان، از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین حمیدی به شنیده شدن حرف مردم، رسیدگی با حوصله به پرونده‌ها تاکید کرد که در همین خصوص با تعدادی از مراجعه کنندگان گفتگو کرد و مشکلات آنان را شنید و در برخی از موارد نیز دستورات قضائی لازم را صادر کرد.
رئیس کل دادگستری استان بر اجرای سریع و به موقع احکام و در دادگاه‌های عمومی وانقلاب به دادستان مرکز استان تاکید کرد.

تاکید بررعایت پروتکل های بهداشتی از موارد مهم دیگری بود که حمیدی بر آن تاکید فراوان نمود و بیان داشت : سلامتی همکاران در اولویت امور قرار دارد و در این خصوص تهیه و تدارک تجهیزات بهداشتی و استفاده از ماسک باید در دسترس همکاران قرار بگیرد و از ورود مراجعه کنندگان بدون ماسک ممانعت بعمل آید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.