برگزاری اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان در شرکت ایران ترانسفور

0 3

برگزاری اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان در شرکت ایران ترانسفور

اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور رئیس کل دادگستری در شرکت ایران ترانسفور زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با حضور در شرکت ترانسفو زنجان  که اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان نیز حضور داشتند  ضمن بازدید از بخشهای مختلف شرکت، با کارگران دیدار کرد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان در اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سال جدید ،ضمن تبریک هفته کارگر به کلیه قشر زحمت کش جامعه کارگری و تشکر از اقدامات و زحمات مدیر عامل و مجموعه شرکت گفت: در گذشته شرکت ترانسفوزنجان با مشکلات عدیده ای مواجه بود که با ورود دستگاه قضایی استان و دستور  ریاست قوه قضاییه و دفتر ایشان جهت پیگیری مشکلات ترانسفو زنجان این پیگیریها  وارد فاز جدید و حساسی شد که با ورود قضایی و حقوقی در سال ۹۸  از ورود  مبلغ قابل توجهی  خسارت  به دولت و بیت المال جلو گیری شد .
 

وی با بیان اینکه از اولویتهای رییس قوه قضاییه مبارزه با فساد می باشد بیان کرد : در این راستا  تحقق این سیاست در استان توفیقات بسیار خوبی حاصل شد ، لذا حمایت از شرکت ها یی که نیاز به حمایت قضایی و حقوقی دستگاه قضایی را دارند با قوت و قدرت بعمل خواهد آمد چرا که این یک وظیفه و تکلیف  برای مجموعه دستگاه قضایی است.
 

رییس ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان با بیان اینکه  در این شرکت برابر گزارش مدیر عامل  2000 کارگر مشغول  به کار هستند اظهار کرد : ترانسفو زنجان یکی از شرکت های مهم و موثر در تولید این محصول و همچنین در اقتصاد کشور دارد، لذا حمایت از چنین شرکتها یک تکلیف است  و دستگاه قضایی استان حمایت همه جانبه از این شرکتها خواهد کرد.
 

صادقی نیارکی تصریح کرد :ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان زنجان در سال ۹۸ کارنامه خوبی بجا گذاشت که جا دارد از زحمات اعضای ستادتشکر کنم، در سال جدید حمایتهای  قضایی ستاد اقتصاد مقاومتی از تولید و شرکت ها   بیشتر از گذشته خواهد شد.
 

 وی با بیان اینکه شرکت  ترانسفو زنجان  85 درصد نیاز ترانسفو کشور را تأمین میکند افزود  :  در صورت  ایجاد مشکل برای این شرکت نه تنها برای شرکت  مشکلاتی بوجود می آورد، بلکه برای صنعت برق وسایر بخش ها مشکلاتی بوجود خواهد آمد  و تولید و اقتصاد کشور آسیب خواهد دید.
 

رییس کل دادگستری استان زنجان خاطر نشان کرد  : از مصوبات سفر ریاست قوه قضاییه به استان حل مشکلات و گره شرکت ترانسفو زنجان بود که به حمد الله این گره گشوده شد و به تولید آسیب  نرسید و برکات این کار در آینده بیشتر نمایان خواهد شد .
 

لازم به ذکر است  با حضور رییس کل دادگستری استان ، دادستان زنجان و اعضای ستاد اقتصاد مقاونتی ساختمان جدید شرکت ترانسفو زنجان که مزین به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی بود، افتتاح شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.