برگزاری ملاقات مردمی مسئولان قضایی دادگستری استان کرمانشاه در شهرستان صحنه

0 12

برگزاری ملاقات مردمی مسئولان قضایی دادگستری استان کرمانشاه در شهرستان صحنه

معاونین رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در شهرستان صحنه ضمن شرکت در مراسم تکریم و معارفه دادستان های سابق و جدید شهرستان صحنه، به بررسی مشکلات قضایی مردم این شهرستان پرداخته و دستورات مقتضی را صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمانشاه، بهمن نریمانی معاون رئیس کل دادگستری و رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان کرمانشاه با اشاره به ملاقات های عمومی که از سوی دادگستری استان کرمانشاه برگزار می شود، گفت: دو روز در هفته به صورت رسمی در استان و شهرستان ها ملاقات های مردمی برگزار می شود در این راستا امیدواریم بتوانیم در رسیدگی به مشکلات مردم تلاش کنیم.

وی در حاشیه این ملاقات مردمی به همکاران قضایی توصیه کرد که از ظرفیت بزرگان و مردم برای توصیه و توسعه صلح و سازش استفاده کنند و مشکلات توسط خود مردم حل شود.

نریمانی افزود: اعتقاد ما بر این است که اختلافات خارج از دادگستری برطرف شود چرا که صرفه جویی در وقت و از بین رفتن کدورت و کینه ها از فواید این طرح است.

وی تصریح کرد: به مجموعه دستگاه قضایی استان نیز تاکید شده که اختلافات مردم را به صلح و سازش منتهی کنند.

معاون رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه اظهار داشت: براساس سیاست های قوه قضاییه همه مدیران و مسوولان قضایی باید در دسترس مردم باشند و هیچ فاصله ای نباید میان مردم و مسوولان باشد.

پیش از این مراسم با برگزاری مراسم تکریم و معارفه دادستانهای سابق و جدید شهرستان صحنه، با تشکر از خدمات یعقوب رستمی دادستان قبلی این شهرستان، با قرائت حکم انتصاب علی شاماری دادستان جدید برای وی در سمت جدید آرزوی توفیق شد.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.