تاکنون تخلف انتخاباتی در دادگستری گلستان ثبت نشده است

0 3
25 Latest Articles    
تاریخ: ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰ نظرات: ۰ بازدید: ۱۴ مرتبه

تاکنون تخلف انتخاباتی در دادگستری گلستان ثبت نشده است

رئیس کل دادگستری استان گلستان اعلام کرد: تاکنون هیچ پرونده ای برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در محاکم استان تشکیل نشده است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل گلستان، هادی هاشمیان  که در جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان در گرگان سخن می گفت؛ افزود: برای ادامه این روند و پیشگیری از جرایم احتمالی ، کتابچه  اصول حاکم بر جرایم و مجازات های انتخابات مجلس شورای اسلامی در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تدوین و در اختیار داوطلبینی  که صلاحیت آن ها در هیئت های نظارت تایید شده است ، قرار می گیرد.
 

این مقام ارشد قضایی استان افزود: داوطلبانی که صلاحیتشان از سوی شورای نگهبان تایید شده، فقط در مهلت قانونی برای تبلیغات مجاز هستند.
 

هادی هاشمیان تاکید کرد: هر گونه تبلیغات از سوی خود داوطلبان و یا هواداران آنها در فضای مجازی و غیرمجازی، که در راستای انتخابات تصور شود، ممنوع و تخلف است.

وی خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس اظهار داشت: کسانی که برای قانونگذاری در مجلس آینده پیشقدم شده اند باید بیشتر از دیگران به قانون پایبند باشند و خودشان و هوادارانشان از اقدامات غیرقانونی از جمله تخریب رقبا و توهین  بپرهیزند.
 

هاشمیان گفت: کاندیداها به معرفی خود و برنامه های شان بسنده نمایند و از ایجاد هرگونه تنش و یا اختلاف افکنی برای به دست آوردن رای خودداری کنند.
 

666

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

نویسنده: رضاخانی

کد خبر: ۹۳۰۵۹

  • تاکنون تخلف انتخاباتی در دادگستری گلستان ثبت نشده است

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.