تاکید رئیس دستگاه قضایی استان مرکزی بر اجرای تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا

0 5

تاکید رئیس دستگاه قضایی استان مرکزی بر اجرای تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا

رئیس دستگاه قضایی استان مرکزی درپی گسترش شیوع بیماری کرونا و قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار و قرمز بر اجرای تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مرکزی، درپی گسترش شیوع بیماری کرونا و قرار گرفتن استان مرکزی در وضعیت هشدار وقرمز، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی طی دستور قضایی به دادستان های حوزه های قضایی برلزوم حضور مؤثر دستگاه قضایی و رصد لحظه به لحظه وضعیت شهرستان ها، از حیث رعایت نمودن پروتکل ها و اجرای دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا جهت پیشگیری از شیوع و ابتلاء بیماری کوید ۱۹ تاکید نمود.

رئیس دستگاه قضایی استان با اشاره به مسئولیت پذیری شایسته مجموعه قضایی از ابتدای ورود ویروس مذکور در کشور بر ضرورت پیشگیری از ابتلای شهروندان تاکید و انجام اقدامات اساسی در این حوزه را خواستار شد.

در این بخشنامه از رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی خواسته شده با جدیت و قاطعیت به گزارشات و شکایات از ناحیه ی افراد حقیقی و حقوقی در این زمینه با سرعت رسیدگی واز اقدامات و تجمعات مشکل ساز در حوزه ها و همچنین ترک فعل هایی که منجر به ابتلاء سایرین وشیوع ویروس می گردد به نحو مقتضی جلوگیری شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.