تاکید رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برحمایت حداکثری دستگاه قضایی از سرمایه گذاران وتولیدکنندگان

0 2

تاکید رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برحمایت حداکثری دستگاه قضایی از سرمایه گذاران وتولیدکنندگان

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با تاکید بر حمایت حداکثری دستگاه قضایی از سرمایه گذاران و تولید کنندگان گفت: دستگاه قضایی مبارزه با فساد را سرلوحه تمامی اقدامات خود قرار داده و با عاملین فساد در هر جایگاهی باشد برخورد خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان هرمزگان، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بر حمایت حداکثری دستگاه قضایی از سرمایه گذاران و تولید کنندگان تاکید و بیان کرد: دستگاه قضایی استان بنا بر امر مؤکد مقام معظم رهبری در راستای کمک به رونق تولید و حمایت از حوزه‌های اقتصادی و سرمایه گذاری کشور و با عنایت به سیاست‌های ابلاغی رئیس قوه قضائیه، این موضوع را جزو وظایف اصلی خود می‌داند.

وی با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه به صورت مکرر در جلسات مختلف به امر حمایت از سرمایه گذاران تأکید کرده است، اظهارداشت: در استان هم سیاست حمایت از سرمایه گذاران را دنبال می‌کنیم و به تمام همکاران در کلیه شهرستان‌ها تأکید کرده ایم به هیچ وجه مانع تولید، کارآفرینی و سرمایه گذاری نشوند و از هیچ کمکی در راستای رونق تولید و سرمایه گذاری دریغ نکنند تا منویات مقام معظم رهبری به نحوه احسن پیاده و اجرایی شود.

صالحی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی اقتصاد باید کمک رسان مدیران شجاع باشیم، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان هرمزگان همچون سایر استان‌ها موضوع شورای اقتصاد مقاومتی با موضوع حمایت را برگزار می‌کند و بازدید‌های مکرر از کارخانه‌ها و پروژه‌ها در دستور کار قرار دارد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: به همکاران تأکید کرده‌ایم که تا حد امکان به حوزه‌های مختلف تولید، ساخت و ساز و سرمایه گذاری‌ها کمک کنند و اجازه ندهند هیج گونه وقفه و یا تعطیلی برای پروژه‌ها ایجاد شود.

وی حوزه محیط زیست و مفاسد اقتصادی را خط قرمز دستگاه قضایی عنوان کرد و افزود: این گونه موارد مهم را دنبال می‌کنیم و هر کسی بر خاک و اموال مملکت دست درازی کند با او به شدت برخورد خواهد شد.

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.