تشریح برنامه های هفتۀ دفاع مقدس دادگستری کردستان

0 0

تشریح برنامه های هفتۀ دفاع مقدس دادگستری کردستان

با حضور معاون فرهنگی دادگستری کردستان ویژه برنامه های هفتۀ دفاع مقدس دادگستری استان تشریح شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی  و اطلاع رسانی دادگستری استان کردستان ؛ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس دادگستری استان کردستان با حضور معاون فرهنگی دادگستری استان، نمایندگان واحدهای مختلف حوزه های ستادی و به منظور هرچه باشکوه تر برگزار نمودن برنامه های هفته دفاع مقدس در دفتر معاونت فرهنگی برگزار شد.
 

معاون فرهنگی دادگستری استان کردستان در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه  داشتن یاد و خاطره این عزیزان و همچنین ارج نهادن به جان فشانی های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.
 

“عبدالله دهقان” با تأکید بر انتقال فرهنگ و تفکر ایثار و شهادت به نسل جدید گفت: نسل جدید این آینده سازان کشور باید بدانند که این موفقیت ها و پیشرفت هایی  که در زمینه های هسته ای، علمی، اقتصادی و نظامی بوجود آمده است مرهون ایثارگری های چه کسانی بوده است.
 

وی در ادامه خواستار جهت گیری برنامه های هفته دفاع مقدس در دادگستری شهرستانها شد و با تأکید بر اجرای برنامه ها توسط مردم، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید، تجلیل از ایثارگران در دوران جنگ تحمیلی افزود: این برنامه فقط نباید مخصوص هفته دفاع مقدس باشد و لازم است در طول سال نیز اجرا شود .
 

در ادامه این جلسه مسئولین حوزه های ستادی برنامه های پیشنهادی خود در هفته دفاع مقدس را مطرح و راهکارهای لازم را درخصوص اجرای هر چه بهتر این برنامه ها بیان نمودند.
 

برگزاری جلسه تقدیر و تجلیل از ایثارگران شاغل در دادگستری استان ، عطر افشانی و  غبار روبی مزار شهدا ، تبلیغات محیطی و نصب بنر و پلاکارد در ساختمانهای مختلف ، برگزاری مسابقات فرهنگی به مناسبت این هفته، برگزاری نشست روشنگری، حضور همکاران در نماز جمعه و ارائه مشاوره حقوقی در مصلی نماز جمعه ، برنامه کوهنوردی  از جمله برنامه های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دادگستری استان کردستان می باشد.

روتیتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.