جشن گلریزان ستاد دیه استان اردبیل برگزار شد

0 0

جشن گلریزان ستاد دیه استان اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی و در مراسم های جداگانه ای در دو نوبت در دادگستری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری اردبیل، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در این جلسه با  قدردانی از حمایت های مادی و معنوی خیرین به ویژه حمایت‌های مادی خیرین  استان از قشر مستضعف جامعه،  این ویژگی خاص  استان اردبیل در حمایت از اقشار مستضعف را الگوبرداری از انبیاء و ائمه اطهار (ع) ذکر کرد و افزود: این ویژگی نشان دهنده فرهنگ غنی اسلامی استان است و مسلما کمک به افراد بی بضاعت که به دلایل گرفتاری های اقتصادی و مالی گرفتار زندان شده اند در پیشگاه خدای متعال نیز دارای اجر و پاداش بزرگی است.
 

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به کمک های خیرین استان افزود: هرچند کمک های بسیار خوبی به ستاد دیه استان به منظور کمک به افراد نیازمند و محکومین مالی جرائم غیر عمد شده است ولی متأسفانه از آنجائیکه تعداد  محکومین مالی در استان زیاد است انتظار می رود استمرار کمک های نوع دوستانه خیرین استان موجب آزاد سازی بیش از پیش این مددجویان شود.
 

در این مراسم مبلغ ۵ میلیارد و ۵۵۰۰ میلیون ریال عم از وجه نقد، چک و تعهد  به ستاد دیه استان به منظور کمک به زندانیان جرایم غیر عمد اهداء شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.