حضور رئیس قوه قضاییه در منزل سرتیپ پاسدار حسین پورجعفری

0 3

حضور رئیس قوه قضاییه در منزل سرتیپ پاسدار حسین پورجعفری

رئیس قوه قضاییه درمنزل سردار رشید اسلام حاج حسین پورجعفری از همرزمان سپهبد شهید سلیمانی حاضر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی با حضور در منزل سردار شهید حاج حسین پورجعفری همرزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با خانواده این شهید دیدار کرد و شهادت ایشان را تبریک و تسلیت گفت.

رئیس قوه قضاییه در این دیدار با اشاره به حماسه بی‌نظیر ملت ایران در «پیمان با سرداران مقاومت» یادآور شد: ملت ایران به طور یکپارچه با حضور پر شور و شعور خود در تشییع جنازه شهید سپهبد سلیمانی و همرزمان ایشان رای به مقابله با استکبار و آمریکا دادند.

آیت الله رئیسی اخراج نیروهای نظامی آمریکا از ایران و عراق در گام اول و اخراج آمریکاییها از منطقه در آغاز گام دوم انقلاب را از برکات خون شهید سلیمانی دانست.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: حقوقدانان جهان باید نقض قواعد، قوانین و میثاق های بین المللی توسط دولت قانون شکن آمریکا را فریاد بزنند.

آیت الله رئیسی اظهار داشت: ملت های مسلمان در سراسر دنیا نفرت عمیق خود از آمریکا را به صورت آتش به اختیار نشان خواهند داد. 

رئیس قوه قضاییه در پایان بیانات خود افزود: شهید سلیمانی به برکت اخلاص، مبارزه با نفس، مجاهدت در راه خدا و اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی نماد مقاومت و حمایت از مظلومان و مظهر مبارزه با تروریست گردید.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.