حضور رئیس کل دادگستری استان ایلام در مرز بین‌المللی مهران/در ایام اربعین ارائه خدمات قضایی به زائرین سید الشهدا(ع) ۲۴ ساعته می شود

0 0

حضور رئیس کل دادگستری استان ایلام در مرز بین‌المللی مهران/در ایام اربعین ارائه خدمات قضایی به زائرین سید الشهدا(ع) ۲۴ ساعته می شود

رئیس کل دادگستری استان ایلام  در اولین بازدید خود از شهرستان مهران از مرز بین المللی و پایانه مرزی مهران بازدید واز نحوه خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین (ع)مطلع شد.
 

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان ایلام، دکتر علی دهقانی در دیدار با سلیمانی مدیر پایانه مرزی مهران و همچنین غلامی مدیرکل گمرکات استان ایلام گفت تقدیر و تشکر می کنم از زحماتی که متقبل می شوید و تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد و چه ثوابی بالاتر از خدمت به زائرین سیدالشهدا علیه السلام وجود دارد.

رئیس کل دادگستری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مهران در طول ایام محرم افزود : برای ارائه خدمات بیشتر به زوار سیدالشهدا در ایام منتهی به اربعین حسینی یک شعبه دادسرا و یک شعبه دادگاه و همچنین پزشکی قانونی در پایانه مرزی مهران به صورت ۲۴ ساعته مستقر میشوند.

وی گفت : تاکید می کنم هیچگونه بی احترامی نسبت به زوار نباید صورت بگیرد و چنانچه بی احترامی صورت بگیرد دستگاه قضایی با شدت باعاملین برخورد می‌کند و هیچ گونه بی نظمی و ناامنی در مرز مهران را نمی‌پذیریم .

در ادامه این بازدید رئیس کل دادگستری استان و هیئت همراه از مبادی خروجی و ورودی مرز مهران بازدید و با عوامل نظامی و انتظامی حاضر در مرز مهران دیدار و گفتگو کرد.

روتیتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.