حضور رئیس کل دادگستری کرمان به نیابت از رئیس قوه قضائیه در منزل بازماندگان حادثه کرمان

0 4

حضور رئیس کل دادگستری کرمان به نیابت از رئیس قوه قضائیه در منزل بازماندگان حادثه کرمان

رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه حجت السلام و المسلمین علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با حضور در منزل خانواده های جمعی از بازماندگان حادثه کرمان، مراتب تالم وتاثر رئیس قوه قضائیه را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، یدالله موحد با ذکر درود به روح بلند سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت، گفت:حضور عظیم و فراموش نشدنی مردم ایران اسلامی در مراسم بدرقه‌ی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شکوه دیگری از وفاداری مردم به انقلاب اسلامی، آرمان های امام (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهیدان بود.

رئیس شورای قضائی استان کرمان بیان داشت:با نهایت تالم، در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مقاومت در شهر کرمان، جمعی از عاشقان و دلباختگان سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، به لقاء الله پیوستند.

این مقام ارشد قضائی در استان کرمان با ابراز نهایت تاسف و تاثر، مراتب تسلیت رئیس قوه قضائیه را به خانواده داغدار این عزیزان اعلام و ابلاغ و از ذات اقدس الهی برای آن مرحومان، رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمود.

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.