خدمات ارتباطی باید در مناطق محروم همسان با مناطق پردرآمد توزیع شود

0 1
25 Latest Articles    
تاریخ: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ نظرات: ۰ تعداد امتیاز: ۱ Article Rating بازدید: ۳۳ مرتبه

خدمات ارتباطی باید در مناطق محروم همسان با مناطق پردرآمد توزیع شود

رئیس کل دادگستری استان مازندران ارائه خدمات مطلوب به مردم را در رونق تولید بسیار موثر دانست و افزود: بر این اساس، صنعت پست می تواند در ارتقای کیفیت خدمات بسیار موثر باشد و در حقیقت خدمات رسانی به مردم، مکمل اشتغال و تولید است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد در دیدار مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانداری، مدیر شرکت ارتباطات زیر ساخت، معاونین شرکت پست و پست بانک استان و مدیران اپراتورهای تلفن همراه مازندران که با حضور معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان برگزار شد، افزود: بسیاری از خریدهای مردم میتواند از طریق خدمات پستی انجام شودکه تحقق آن از ترافیک و دیگر مشکلات شهری خواهد کاست.

رئیس شورای قضایی استان مازندران با بیان اینکه فرهنگ خدمات پستی هنوز به شکل مطلوب در کشور نهادینه نشده است و پست سنتی در ایران با دنیای ارتباطات پستی فاصله بسیاری دارد، تاکید کرد: بسیاری از مشکلات شهری با خدمات پستی قابل حل است و پست، زمینه خوبی برای رفاه اجتماعی خواهد بود.

 تقوی فرد در ادامه با بیان اینکه خدمات ارتباطی باید در مناطق محروم نیز همسان با مناطق پردرآمد توزیع شود، افزود: اینکه پوشش خدمات ارتباطی گسترده تر باشد به نفع همه جامعه خواهد بود و همه مردم شهر و روستا باید به شکل هماهنگ و یکسان از خدمات زیرساختی ارتباطات بهره مند شوند.

وی همچنین از حمایت دادگستری مازندران برای رفع موانع زیرساختی استان خبر داد.

گفتنی است در ادامه سایر حاضرین در جلسه توضیحاتی در خصوص عملکرد سازمان متبوع خود ارائه کردند.

۴۴۴

روتیتر

نویسنده: خبرنگار قوه قضائیه

کد خبر: ۸۹۴۲۳

  • خدمات ارتباطی باید در مناطق محروم همسان با مناطق پردرآمد توزیع شود

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.