دادستان مرکز استان زنجان : زندان فرصت مناسبی برای خودسازی و آغاز دوباره زندگی است

0 1

دادستان مرکز استان زنجان : زندان فرصت مناسبی برای خودسازی و آغاز دوباره زندگی است

دادستان مرکز استان زنجان در بازدید از زندان مرکزی زنجان گفت: زندان فرصت مناسبی برای خودسازی و آغاز دوباره زندگی است .

به گزارش روابط عمومی زندانهای زنجان، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین محسن کرمی، دادستان مرکز استان به همراه جوادی مدیر کل زندانهای زنجان در جمع مددجویان زندان مرکزی حضور یافته و ضمن بیان فضایل اخلاقی حضرت فاطمه زهرا (س) از برکات توبه و بازگشت به سوی خالق هستی برای زندانیان سخنرانی کرد.

وی گفت : فرصت و شرایط اجباری که برای مددجویان ایجاد شده، زمان بسیار مناسبی برای بازنگری در مسیر گذشته است تا با تعمق به اتفاقات قبلی و گرفتن درس عبرت امکان هر گونه خطا و لغزش را از خود سلب کنند.

حجت الاسلام والمسلمین کرمی با تأکید بر ضرورت توجه به آموزه های دینی به ویژه قرآن در امر اصلاح و تربیت مددجویان از آمادگی دستگاه قضائی در همراهی و همکاری با زندانهای استان برای ترغیب و تشویق زندانیان فعال در حوزه نماز و  قرآن خبر داد.

در ادامه این مراسم مادحین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در سوگ ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به مرثیه سرایی پرداخته و عاشقان ائمه اطهار (ع) به سوگواری و عزاداری پرداختند .

در پایان این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کرمی دادستان مرکز استان با تعدادی از مددجویان زندان مرکزی به صورت چهره به چهره دیدار و دستورات لازم در خصوص رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان را صادر نمود.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.