داوطلبان رد صلاحیت شده، در چهارچوب قانون مطالبات خود را پیگیری کنند

0 9

داوطلبان رد صلاحیت شده، در چهارچوب قانون مطالبات خود را پیگیری کنند

دادستان قزوین گفت: داوطلبان احراز صلاحیت نشده در چهارچوب های قانونی مطالبات خود برای تایید صلاحیت را پیگیری کنند، چرا که دشمن با سوءاستفاده از این فضا به دنبال ایجاد ناامنی و بی نظمی در سطح جامعه است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد قاسمی دادستان قزوین در سومین نشست کارگروه رصد فضای مجازی ویژه انتخابات که در دادسرای قزوین برگزار شد، گفت: شهادت سردار رشید انقلاب سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و تشییع پیکر مبارک ایشان که با حضور میلیونی مردم فهیم کشور برگزار شد، نشان از درک عمیق جامعه از تلاش های صادقانه و مجاهدت های ۴۰ ساله این سرباز وطن برای دفاع از اسلام و میهن داشت.
 

دادستان قزوین با بیان اینکه نباید از رصد فضای مجازی غافل شویم، تاکید کرد: غفلت از رصد و مدیریت فضای مجازی بدون شک افزایش هجمه دشمن را به همراه خواهد داشت، به همین خاطر با نزدیک تر شدن به ایام انتخابات باید رصد دقیق تری نسبت به فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی توسط دستگاه های عضو این کارگروه صورت گیرد.
 

قاسمی در ادامه بیان داشت: دشمن در ایام منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی از تمام ظرفیت ها برای القاء باورهای شوم خود، خدشه دار کردن خدمات و ناکارآمد جلوه دادن نظام استفاده می کند و به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت و کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات است و در این شرایط ضروری است ما نیز بر اساس اصل پیشگیری از ظرفیت فضای مجازی به خوبی برای بیان دستاوردها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با هجمه های دشمن بهره‌مند شویم.
 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین با اشاره به اینکه فضای مجازی نیازمند آسیب شناسی جدی است، اذعان داشت: دستگاه های متولی باید با هم افزایی این آسیب ها را احصاء کنند تا با برنامه ریزی صحیح و دقیق و مدیریت فضای مجازی، از این فضا به عنوان یک فرصت برای بیان ارزش ها، دستاوردها و خدمات نظام استفاده شود و دستگاه های متولی باید محتوای مناسب در این خصوص را تهیه و منتشر کنند.

 

این مقام قضایی استان اظهار داشت: داوطلبان احراز صلاحیت نشده در چهارچوب های قانونی مطالبات خود برای تایید صلاحیت را پیگیری کنند، چرا که دشمن با سوءاستفاده از این فضا به دنبال ایجاد ناامنی و بی نظمی در سطح جامعه است.
 

محمد قاسمی در پایان گفت: باید از امنیتی کردن فضای انتخابات پرهیز کنیم، زیرا در این شرایط از اهداف موردنظر دور خواهیم شد. باید شرایط را برای برگزاری یک انتخابات امن و در فضایی کاملا آرام و بدون تنش و حضور حداکثری مردم فراهم کنیم که این امر نیازمند مشارکت و عزم جدی همه دستگاه ها است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.