رئیس جدید شوراهای حل اختلاف استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد

0 8

رئیس جدید شوراهای حل اختلاف استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد

در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری و جمعی ازمعاونان، کرم شیخ پور به عنوان معاون قضایی رئیس کل دادگستری در امور شوراهای حل اختلاف استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان چهارمحال و بختیاری، در این مراسم احمدرضا بهرامی رئیس کل دادگستری استان در سخنانی با اشاره به رسالت ذاتی شوراهای حل اختلاف گفت: مبنای تأسیس شوراهای حل اختلاف اصلاح ذات البین و برقراری صلح و سازش بین مردم است و این موضوع گامی مهم برای جلوگیری از اطاله دادرسی، کاهش آسیبهای اجتماعی و رضایتمندی مردم محسوب می شود.

بهرامی افزود: احکام صادره در شوراها نه تنها موجب رفع اختلاف می گردد بلکه باعث نزدیکی دلها و به نوعی حاکم بر قلوب می باشد.

وی تصریح کرد: بسیاری از پرونده ها که به دلیل تشریفات قضایی و انجام مراحل دادرسی در محاکم و دادگاهها معطل مانده است در شوراهای حل اختلاف با صلح و سازش و توافق طرفین خاتمه می یابد.
 

در این مراسم کرم شیخ پور رئیس جدید شوراهای حل اختلاف استان نیز با تشکر از حسن توجه رئیس کل دادگستری و اعضاء شورای معاونین تأکید نمود: اداره شوراهای حل اختلاف استان به عنوان نهاد مکمل دادگستری همواره برای اجرای عدالت، رفع اختلافات و رسیدگی به مطالبات مردمی تلاش می نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.