رئیس جدید مجتمع قضایی و سرپرست دادسرای نظامی جنوب غرب استان تهران معرفی شدند

0 13

رئیس جدید مجتمع قضایی و سرپرست دادسرای نظامی جنوب غرب استان تهران معرفی شدند

با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح؛ رئیس جدید مجتمع قضایی و سرپرست دادسرای نظامی جنوب غرب استان تهران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به اهمیت پذیرش مسئولیت در نظام اسلامی گفت: همه مقام ها و پست ها رفتنی و گذرا هستند و آنچه ماندگار است خدمت به مردم و تلاش در جهت حفظ ارزش های اسلامی است.

وی افزود: کسانی که در این نظام مسئولیت دارند باید به شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی اقتدا کنند چون راه شهیدان، گذشتن از اعتبار و منافع خود در جهت اعتلای اسلام و استقامت در دین است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ضمن تقدیر از زحمات ایوب ادیب رئیس سابق مجتمع قضایی غرب استان تهران ادامه داد: ایشان فردی عالم، مخلص و زحمت کشی هستند که از این پس به عنوان معاون قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران خدمت خواهند کرد.

وی سپس ایرج عباسی را به عنوان رئیس جدید مجتمع قضایی غرب استان تهران و علی قاسمی را به عنوان سرپرست جدید دادسرای نظامی جنوب غرب استان تهران معرفی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی گفت: عباسی از چهره آشنا و فعالی است که از سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کردستان کار قضایی را شروع کرد و از سال ۹۶ به عنوان معاون دادستان نظامی تهران و رئیس دادسرای نظامی جنوب غرب تهران منصوب شد.

وی ادامه داد: قاسمی نیز از سال ۸۸ کار قضایی را آغاز کرد و از سال ۹۷ در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران مشغول به خدمت شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسی سالمی امام جمعه شهرستان شهریار نیز در این مراسم با بیان اینکه همه ما از صدر تا ذیل مسئول هستیم و باید جوابگوی مردم باشیم، گفت: مسئولیت یک لطف الهی از جانب خدای متعال است تا گره مشکلات مردم باز شود و از طرفی بار سنگینی بر دوش ماست که باید توفیق داشته باشیم آن را به سر منزل مقصود برسانیم.
 

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.