رئیس سازمان ثبت اسناد: هرجا مظلومی ندای «هل من ناصر ینصرنی» سر می‌داد شهیدسلیمانی حضور داشت

0 1
25 Latest Articles    
تاریخ: ۱۷ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵ نظرات: ۰ بازدید: ۵۸ مرتبه

رئیس سازمان ثبت اسناد: هرجا مظلومی ندای «هل من ناصر ینصرنی» سر می‌داد شهیدسلیمانی حضور داشت

خداییان در حاشیه حماسه بی‌نظیر ملت در «پیمان با سرداران مقاومت» گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سفیر صلح در این کره خاکی بود؛ هر جا مظلومی ندای هل من ناصر ینصرنی سر می‌داد شهید سلیمانی در آنجا حضور داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ذبیح الله خدائیان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حاشیه حماسه بی‌نظیر ملت در «پیمان با سرداران مقاومت» اظهار داشت: سردار شهید سلیمانی نه به ایران یا جهان اسلام بلکه به جامعه بشریت تعلق دارد.

وی با تاکید بر اینکه سردار شهید سلیمانی سفیر صلح در این کره خاکی بود، گفت: هر جایی مظلومی ندای هل من ناصر ینصرنی سر می‌داد شهید سلیمانی آنجا حضور داشت؛ همانطور که زندگی این سردار سرافراز حیات بخش بود شهادت ایشان نیز حیات بخش است و به جبهه مقاومت در سرتاسر عالم حیات دیگری بخشید.

خدائیان افزود: شهید سلیمانی تمام وجود خود را وقف خدمت به مردم کرد، مردم نیز قدرشناس ایشان هستند. حضور بی نظیر مردم در مراسم تشیع پیکر مطهر این شهید عزیز، دنیا را به لرزه انداخت و ریشه ظلم و ستم را در جهان برخواهد کند و طومار استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای خونخوار پیچیده خواهد شد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پایان گفت: امیدوارم خداوند متعال به ما توفیق دهد که راه شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش را ادامه دهیم و در روز قیامت شرمنده این عزیزن نباشیم.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

نویسنده: محمدی

کد خبر: ۹۲۹۹۸

  • رئیس سازمان ثبت اسناد: هرجا مظلومی ندای «هل من ناصر ینصرنی» سر می‌داد شهیدسلیمانی حضور داشت

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.