رئیس سازمان زندان ها شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت

0 1
25 Latest Articles    
تاریخ: ۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰ نظرات: ۰ بازدید: ۴۲ مرتبه

رئیس سازمان زندان ها شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در پیامی شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه مقام معظم رهبری و امت شهیدپرور ایران تسلیت گفت و اظهار کرد: بار دیگر دستان استکبار جهانی به خون یکی دیگر از سرداران سپاه اسلام آغشته شد و در اقدامی ناجوانمردانه کینه و دشمنی خود را با اسلام ناب محمدی آشکار نمودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان زندان ها، جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در پیامی شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه مقام معظم رهبری و امت شهیدپرور ایران تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

الَّذِینَ آمَنُواْ وَهَاجَرُواْ وَجَاهَدُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَهً عِندَ اللّهِ وَأُوْلَئِکَ هُمُ الْفَائِزُونَ…
سوره توبه آیه۲۰

بار دیگر دستان استکبار جهانی به خون یکی دیگر از سرداران سپاه اسلام آغشته شد و در اقدامی ناجوانمردانه کینه و دشمنی خود را با اسلام ناب محمدی آشکار نمودند.

سردار مجاهد بی مرز حاج قاسم سلیمانی که عمر با عزت خود را خالصانه و در نهایت خضوع در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و پاسداری از حریم ولایت و عشق به آل الله سپری نمود امروز به خیل شهیدان گلگون کفن میهن پیوست. یقیناً این شهید بزرگوار با خون پاک خود شجره طیبه انقلاب اسلامی را در تمام منطقه سیراب خواهد نمود.
اینجانب ضمن عرض تسلیت شهادت آن سردار بزرگ به پیشگاه مقام معظم رهبری”مدظله العالی” و امت شهید پرور ایران به ویژه خانواده معزز آن شهید عزیز، علو درجات، آمرزش الهی و همنشینی با شهیدان عاشورا را برای آن سردار عالی مقام مسئلت می‌نمایم.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

نویسنده: محمدی

کد خبر: ۹۲۹۷۸

  •  رئیس سازمان زندان ها شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.