رئیس کل دادگستری استان فارس: پرونده قتل پس از ۱۷ سال به مصالحه انجامید

0 0

رئیس کل دادگستری استان فارس: پرونده قتل پس از ۱۷ سال به مصالحه انجامید

رئیس کل دادگستری استان فارس از مصالحه در یک پرونده قتل و رهایی محکوم  از قصاص  پس از ۱۷ سال و  با تلاش شعبه ۷۶ ویژه صلح و سازش استان فارس  خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان فارس:

به گزارش روابط عمومی شوراهای حل اختلاف فارس حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به این که این قتل در سال ۸۲ در یکی از محله های شیراز اتفاق افتاد گفت : پس از صدور قرار مجرمیت از سوی دادسرای  عمومی و انقلاب شیراز علیه متهم ح – ز حکم به قصاص نفس صادر و در شعبه هفتم اجرای احکام در حال اجرا بود.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان  فارس در ادامه افزود : در سال ۹۵ این پرونده به شعبه ۷۶ ویژه صلح و سازش استان فارس ارجاع شد و پس از پیگیری و تلاش  اعضا وکارکنان شوراهای حل اختلاف استان سرانجام پس از ۲۸جلسه و ۴۲ ماه مذاکره سازشی موفق به جلب رضایت خانواده مقتول شدند.

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی ضمن تشکر و قدردانی از اعضای شعبه ویژه قتل استان فارس به لحاظ این موفقیت و تلاش و مساعی مصروف شده از اقدام خداپسندانه و کریمانه اولیای دم که نشان از ایمان والا و صبر آن هاست و  سبب ترویج فرهنگ صلح و سازش در جامعه گردید تجلیل و تکریم نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.