رئیس کل دادگستری اصفهان: حفظ و برقراری امنیت و توجه به وضعیت معیشت مردم در تعامل و همدلی مسؤولان، مهم ترین انتظار عموم

0 1

رئیس کل دادگستری اصفهان: حفظ و برقراری امنیت و توجه به وضعیت معیشت مردم در تعامل و همدلی مسؤولان، مهم ترین انتظار عموم

رئیس کل دادگستری استان اصفهان در بازدید سرزده از حوزه های قضایی بخش بن رود، جلگه و جرقویه گفت: حفظ و برقراری امنیت و توجه به وضعیت معیشت مردم  مهم ترین انتظار عمومی از مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان در بازدید سرزده از حوزه قضایی بخش های بن رود، جلگه و جرقویه ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی بیان داشت: نهم دی ماه روز ملی بصیرت و میثاق مردم با ولایت بحق از مصادیق ایام الله است؛ روزی که مردم بار دیگر هوشمندی خود را در شناخت دشمن و فتنه به اثبات رساندند و به صورت خودجوش از نظام و ولی فقیه خود حمایت و دفاع کردند.

 

وی افزود: این ایام خاص که از زمان پیامبران تا کنون تکرار شده است قابل مقایسه با عصر فرعون و دوران ستم شاهی است که بنا به آیات قرآن کریم خدا هشدار داده است که اگر شکرگذار این ایام باشیم باعث افزایش نعمت و در غیر اینصورت کفران نعمت خواهد شد و بر مسئولان است با تأسی به این آیات کریمه، قدردان پشتیبانی مردم بوده و با خدمت صادقانه حافظ و نگهبان واقعی این حمایت ارزشمند مردمی برای خود باشند.

 

ایشان با تأکید بر توجه به وضعیت معیشت و خواست مردم تصریح کرد: یکی از وظایف مهم دستگاه قضایی حفظ و برقراری نظم و امنیت است و ضروریست همه مسئولان با تعامل و همدلی و همکاری که هیچ منافاتی با استقلال قوا ندارد با در نظر داشتن وضعیت معیشت مردم قدردان مردم فهیم باشند.

 

عالی ترین مقام قوه قضاییه در استان در بخش دیگری از بیاناتش به برکات خوب سفر رئیس قوه قضاییه به استان اشاره و خاطرنشان ساخت: یکی از برکات مهم این سفر تشکیل کمیته حل مشکلات پیرامون مسأله آب بود که مقرر شد اعضای این کمیته با جدیت مدیریت صحیح منابع آب و حل و فصل مشکلات پیرامون آن که از دغدغه های مردم شرق استان است را دنبال کند.

 

رئیس کل دادگستری استان در این بازدیدها با حضور در محل کار همکارانش ضمن عرض خداقوت دستور تأمین برخی نیازهای تجهیزاتی این حوزه ها را صادر نمود.

 

گفتنی است در حاشیه این بازدیدها ساختمان جدید دادگاه بخش بن رود توسط رئیس کل دادگستری استان افتتاح شد.

۵۵۵

 

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.