رئیس کل دادگستری ایلام:فلسفه وجودی گزینش، پیشگیری از فساد اداری و ارتقاء سلامت سازمانی و اداری است

0 10

رئیس کل دادگستری ایلام:فلسفه وجودی گزینش، پیشگیری از فساد اداری و ارتقاء سلامت سازمانی و اداری است

رئیس کل دادگستری ایلام :فلسفه وجودی گزینش، پیشگیری از فساد اداری و ارتقاء سلامت سازمانی و اداری است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان ایلام، به مناسبت سالروز تاسیس گزینش به فرمان حضرت امام خمینی (ره ) نشست اخلاق حرفه ای با حضور اعضای هسته مرکزی گزینش قوه قضاییه در استان برگزار گردید .

در این نشست رئیس کل دادگستری استان ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از ایشان به عنوان نماد دفاع از مظلومین عالم و نماد ظلم ستیزی و مقاومت یاد کرد و اظهار نمود : انشاالله بتوانیم با توجه به مسئولیت ها و تکالیف و رسالتی که در جامعه داریم ادامه دهنده راه شهدا در جهت حفظ ارزش های اسلامی و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی باشیم.

دهقانی در این نشست ضمن برشمردن اهمیت و ضرورت هسته گزینش و یادآوری فرایندهای آن خاطرنشان کرد: گزینش و فرایند آن در انتخاب کارکنان و کسانی که به عنوان منابع انسانی یک سازمان ایفای وظیفه می‌کند اهمیت به سزایی دارد .

رئیس کل دادگستری استان با توجه به شرایط خاص دستگاه قضایی، پایبندی به فرهنگ سازمانی و الگوهای پسندیده اخلاقی و رفتاری را از ویژگی‌های خاص و ممتاز محققین و مصاحبه گران دانست و عنوان کرد: فلسفه گزینش پیشگیری از فساد اداری و ارتقاء سلامت اداری است.

وی تصریح کرد: همه باید تقوا را در خود تقویت کنیم تا بتوانیم ماموریت سازمانی خویش را در راستای گزینش افراد جهت خدمت در دستگاه قضایی و پیشگیری از فساد اداری به خوبی انجام دهیم .

دهقانی اذعان داشت: باید در تمامی مراحل گزینش همواره امانت داری و عدم جهت گیری جریانی، دانش و دقت را در کار مد نظر قرار داده و با ایمان و هدف و نظارت بر چگونگی احراز صلاحیت افراد دستگاه قضایی را یاری نمایید.

در ادامه این نشست رئیس کل دادگستری استان ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته از هسته مرکزی گزینش قوه قضاییه در استان با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

۵۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.