رئیس کل دادگستری کردستان اعلام کرد: ضرورت اطلاع مردم از نتایج برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی

0 2

رئیس کل دادگستری کردستان اعلام کرد: ضرورت اطلاع مردم از نتایج برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی

رئیس کل دادگستری استان کردستان در چهارمین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی دادگستری استان کردستان اظهار داشت: رضایت مردم در مبارزه با فساد است و باید از نتایج برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی مردم را مطلع کنیم.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کردستان، مترقب رئیس کل دادگستری استان کردستان  در این جلسه گفت: ارتقای اعتماد عمومی و سرمایه‌های اجتماعی ،ایجاد فضای سالم رقابتی و امن، مشارکت حداکثری و برخورد با جرایم انتخاباتی از جمله راهبردهای  قوه قضاییه در تشکیل ستادهای پیشگیری از جرایم انتخاباتی است.

 

وی ابراز امیدواری کرد: با اتحاد و همدلی بوجود آمده در میان مردم انشاالله شاهد برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری خواهیم بود .

 

این مقام قضایی دادگستری استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به  اینکه گزارشات ارسالی به دبیرخانه جرایم تخلفات انتخاباتی دادگستری استان باید مستدل و مستند باشد، اظهار داشت : خوشبختانه تاکنون تخلفی به دادگستری گزارش نشده است و لکن در صورت اعلام تخلف توسط اعضاء این ستاد، باید این گزارشات مستند و قابل ارائه به قاضی باشد تا بتوان بر اساس آن حکم صادر کرد.

 

وی همچنین اضافه کرد: رضایت مردم در مبارزه با فساد است و باید از نتایج برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی مردم را مطلع کنیم.

 

در این جلسه همچنین رضا اعظمی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کردستان گفت : هیچکدام از کاندیداها حق شرکت در برنامه تبلیغاتی در صداوسیما را ندارند و افراد تایید صلاحیت شده باید در جهت تامین سلامت انتخابات بکوشند.

۵۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.