رئیس کل دادگستری کرمانشاه بر رسیدگی به پرونده‌های معوق و تعیین‌تکلیف فوری آن‌ها تاکید کرد

0 0
25 Latest Articles    
تاریخ: ۱۷ دی ۱۳۹۸ ۰۷:۵۵ نظرات: ۰ بازدید: ۸۰ مرتبه

رئیس کل دادگستری کرمانشاه بر رسیدگی به پرونده‌های معوق و تعیین‌تکلیف فوری آن‌ها تاکید کرد

رئیس کل و معاونین دادگستری استان کرمانشاه جلسه ای به منظور تعیین تکلیف پرونده های معوق قبل از مهرماه سال جاری با حضور روسا و دادستان های حوزه های قضائی تابعه برگزار و بر اهمیت موضوع تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کرمانشاه، توسلی زاده، رئیس کل دادگستری استان در این جلسه تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل رئیس قوه قضائیه مبنی بر تعیین تکلیف پرونده های یاد شده هر یک از روسا و دادستانهای باید تا پایان سال گزارش اجرایی دستورالعمل را ارائه کنند.

وی ضمن تاکید بر تعیین تکلیف پرونده های یاد شده در دستورالعمل، گفت: یکی از راه های کاهش موجودی و نیز رفع اطاله دادرسی عمل به این دستورالعمل است که باید تا پایان سال این موضوع به سرانجام برسد.

توسلی زاده خطاب به روسا و دادستان ها تاکید کرد: شخصا با استفاده از سیستم اداری، پرونده های بلااقدام، ابلاغیه های الکترونیک و نیز برگ شماری را جزء کارهای اساسی خود در استفاده از سیستم cms  بدانند و از آن بیش از همیشه استفاده نمایند.

کاهش جمعیت کیفری استان، بازدید از زندان و نیز استفاده از مجازات های جایگزین حبس  از دیگر موکدات رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در این نشست بود.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

نویسنده: محمدی

کد خبر: ۹۲۹۹۰

  • رئیس کل دادگستری کرمانشاه بر رسیدگی به پرونده‌های معوق و تعیین‌تکلیف فوری آن‌ها تاکید کرد

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.