رئیس کل دادگستری کرمانشاه خبر داد: صدور کیفرخواست برای پرونده اتهامی کارکنان شهرداری و اعضای سابق شورای شهر کرمانشاه

0 0
25 Latest Articles    
تاریخ: ۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۰۲ نظرات: ۰ بازدید: ۳۵ مرتبه

رئیس کل دادگستری کرمانشاه خبر داد: صدور کیفرخواست برای پرونده اتهامی کارکنان شهرداری و اعضای سابق شورای شهر کرمانشاه

رئیس کل دادگستری کرمانشاه گفت: پرونده اتهامی کارکنان شهرداری و اعضای سابق شورای شهر کرمانشاه منتهی به صدور کیفر خواست شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمانشاه، توسلی زاده رئیس کل دادگستری کرمانشاه افزود: در این پرونده ۷۶ جلدی که منتهی به صدور کیفر خواست ۱۲۰ صفحه ای شده است، ۹۷ نفر از اعضای سابق شورای شهر و کارکنان شهرداری به عنوان مرتشی و افرادی به عنوان آپارتمان ساز به عنوان راشی تحت تعقیب کیفری قرار گرفته و پرونده آنها جهت رسیدگی به دادگاه کیفری کرمانشاه ارجاع شده است.

رئیس کل دادگستری اظهار داشت: بر اساس تصمیم دادسرای کرمانشاه ۱۴ نفر از پرسنل شهرداری از شغل خود معلق شدند.

توسلی زاده با اشاره به چگونگی رفتار مجرمانه این افراد گفت: نحوه انجام رفتارهای مجرمانه به این صورت بوده که در حوزه شهرداری و شورای شهر در موضوع کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری، افرادی به عنوان واسطه از طریق ارتباط گیری با افراد آپارتمان ساز و با ارتباط و واسطه گری با پرسنل شهرداری و شورای شهر اقدام به اخذ وجوه و توزیع میان اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری کرده اند.

وی افزود: در مجموع قریب به ۷۰ میلیارد ریال و یک دستگاه خودروی سانتافه  به عنوان رشوه رد و بدل شده است. البته عناوین مجرمانه دیگری مانند نگهداری سلاح ، مشروبات الکلی ، مواد مخدر و جعل سند رسمی و پولشویی نیز در این پرونده مطرح است.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

نویسنده: محمدی

کد خبر: ۹۳۰۶۲

  • رئیس کل دادگستری کرمانشاه خبر داد: صدور کیفرخواست برای پرونده اتهامی کارکنان شهرداری و اعضای سابق شورای شهر کرمانشاه

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.