رئیس کل دادگستری کرمان: تعدادی از مصدومان حادثه تشییع جنازه سردار سلیمانی از بیمارستان ترخیص شدند

0 1

رئیس کل دادگستری کرمان: تعدادی از مصدومان حادثه تشییع جنازه سردار سلیمانی از بیمارستان ترخیص شدند

رئیس کل دادگستری استان کرمان با حضور در بیمارستان های حضرت فاطمه(س) و شهید باهنر کرمان به نیابت از رئیس قوه قضاییه از مصدومان حادثه تشییع جنازه سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، یدالله موحد، به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و اعضای شورای معاونان دادگستری کل استان کرمان با آسیب دیدگان حادثه تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دیدار و ضمن دلجویی و ابلاغ سلام آیت الله رئیسی به آسیب دیدگان، درجریان رسیدگی به وضعیت درمانی مصدومان قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری کرمان، در این بازدید ضمن عرض تسلیت شهادت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی،اظهار داشت: متاسفانه در جریان تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام بدلیل ازدحام جمعیت جمعی از هم میهنان عزیزمان دچار آسیب دیدگی شدند وجمعی نیز جان خود را از دست دادند.
 

نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان گفت:به خانواده این عزیزان تسلیت عرض می نماییم. خداوند متعال به آنها صبر عطا کند و انشاالله جانباختگان این حادثه با شهید حاج قاسم سلیمانی محشور شوند.
 

موحد تصریح کرد:روند درمان مصدومان در حال پیگیری است و دانشگاه علوم پزشکی با محوریت دکتر رشیدی،رئیس دانشگاه و وزیر بهداشت با جدیت از همان دقایق ابتدایی حادثه وارد عمل شده اند.
 

وی گفت:الحمدالله روند درمان و بهبودی مصدومان حادثه خوب است و حسب دستور و تاکید آیت الله رئیسی ،رئیس قوه قضائیه،دادگستری استان کرمان پیگیری های لازم در این خصوص را دستور کار ویژه خود قرار داده است.
 

رئیس شورای قضائی استان کرمان گفت:دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت تمام اقدامات و امکانات درمانی را جهت مداوای این بیماران به صورت رایگان به کار گرفته است.
 

رئیس کل دادگستری استان کرمان در پایان بیان کرد:بخشی از مصدومان حادثه از بیمارستان ها مرخص شده اند و امیداوریم با تکمیل روند درمان ،مابقی آسیب دیدگان هم بزودی به جمع خانواده خود بازگردند.
 

 
 

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.