شناسایی و رفع موانع تولید از اولویت های مجموعه قضایی یزد در سال جهش تولید است

0 0

شناسایی و رفع موانع تولید از اولویت های مجموعه قضایی یزد در سال جهش تولید است

رئیس کل دادگستری استان یزد، گفت: شناسایی و رفع موانع تولید از اولویت های مجموعه قضایی استان در سال جهش تولید است و در این مسیر از هیچ تلاش کوتاهی نخواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان یزد، غلامعلی دهشیری در نخستین نشست از سلسله نشست های ارتباط با نخبگان و اقشار جامعه که با حضور نمایندگان اتاق اصناف استان و بازاریان در اوضاع کرونایی برگزار شد گفت: این جلسات با هدف ارتباط بیشتر و موثرتر دستگاه قضا با بدنه موثر جامعه حسب الامر ریاست محترم قوه در دستور کار قرار گرفته است و با توجه به شرایط روز کشور و پیامدها و مشکلات به وجود آمده برای اصناف و بازاریان در دوران مقابله با کرونا بعنوان اولویت اول با حضور نمایندگان اتاق اصناف استان در دستور کار قرار گرفت.
 

رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به ظرفیت های موجود در دستگاه قضا، تصریح کرد: در این جلسات به دنبال آن هستیم تا ایده ها و اظهارات و انتظارات اقشار، نخبگان و بدنه موثر جامعه در هر حوزه کاری در ارتباط با دستگاه قضا جهت حمایت از تولید کننده و مصرف کننده و صیانت و حراست از بازار را بدون واسطه شنیده و برای اعتلای شرایط و حمایت قضایی و قانونی، برنامه ریزی و اقدام نماییم.
 

وی با بیان اینکه مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی در سال جاری نیز  به صورت جدی در دستور کار قوه قضاییه قرار دارد، اظهار داشت: در یک سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه مبارزه با فساد هم در درون مجموعه و هم با دانه درشت های اقتصادی صورت گرفته که نشان از عزم جدی ریاست محترم قوه در مبارزه با فساد و رفع موانع تولید در همه ابعاد آن دارد.
 

دهشیری با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۹ به عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: تاکیدات معظم له در چهارمین سال پیاپی بر تقویت مقوله تولید در کشور باید چراغ راه و مورد توجه جدی مسئولان و متولیان امر و مطالبه عمومی مردم قرار گیرد.
 

وی اظهار داشت: راهبردهای رهبری در نامگذاری سال نباید به یک سال محدود شود چرا که شعارهای سال انتخاب شده توسط معظم له نشان دهنده خط فکری ایشان در رساندن نظام و انقلاب به آرمان های نهایی آن است.
 

رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه نامگذاری های رهبری حکیمانه و هوشمندانه است، ابراز داشت: وقتی دشمن بسیج شده برای تحریم اقتصادی و در این مسیر ضربه به دو هدف تولید ملی و معیشت مردم را نشانه گرفته و در نهایت براندازی و اصل نظام را هدف گیری کرده، طبیعی است رهبر فرزانه ای که اشراف کامل دارند و همه مسائل را رصد می کند پیام ها و سیاست های نظام را در راستای خنثی سازی اهداف شوم دشمن تدوین نماید.
 

وی اظهارداشت: اهمیت بحث تولید در کشور آنجا نمایان می شود که مقام معظم رهبری علیرغم درگیر بودن کشور با ویروس کرونا بازهم از بحث تولید در کشور غافل نبودند.
 

این مقام مسئول با اشاره به موفقیت های کشور در خصوص قطع زنجیره انتقال و مدیریت و کنترل بیماری کرونا، گفت: ملت ایران علیرغم تمام تحریم ها در بحث مقابله با کرونا خوش درخشید و توانست این بیماری منحوس را در مقایسه با کشورهای غربی بخوبی کنترل کند که این امر تنها در سایه لطف الهی و رهنمودها و دعای خیر مقام معظم رهبری، زحمات کادر درمان و بهداشت، حضور با شکوه نیروهای مسلح و بسیج عمومی مردم و مدیریت صحیح نظام محقق شد.
 

عالی ترین مقام قضائی استان افزود: اتحاد خوب بین ملت و حاکمیت در بحث مقابله با کرونا نشان داد که می توان بسیاری از مشکلات کشور را با همدلی و هم افزایی و وحدت حل کرد.
 

دهشیری با تقدیر از همراهی اصناف و بازاریان در دوران شیوع ویروس کرونا در استان گفت: همراهی اتاق اصناف و بازاریان استان با مصوبات ستاد کرونا استان و همچنین حمایت های مادی و معنوی صورت گرفته توسط آنان در قالب مجموعه نیکوکاری اصناف ستودنی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.