معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی: کار فرهنگی، کار پیامبرگونه است

0 15
25 Latest Articles    
تاریخ: ۱۷ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۰۲ نظرات: ۰ بازدید: ۲۵ مرتبه

معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی: کار فرهنگی، کار پیامبرگونه است

معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی در نشست توجیهی مسئولان فرهنگی حوزه های قضایی استان گفت:کار فرهنگی، کار پیامبرگونه است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی، نشست توجیهی مسئولان فرهنگی حوزه های قضایی استان، در خصوص نحوه ثبت عملکرد فعالیتهای فرهنگی در سامانه فهام برگزار گردید.

 

در این نشست علینژاد، معاون فرهنگی دادگستری استان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری با استناد به آیات قرآنی در مورد بذل جان و مال در راه دین و حفظ آن گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی نظام والایی است و با توجه به اینکه این نظام دینی است هیچ یک از تلاشهای ما به هدر نمی رود و ما باید شاکر باشیم که در یک نظام اسلامی و بهشتی وار زندگی می کنیم.

 

وی در ادامه بیان داشت: کار فرهنگی باید باشد و انعکاس نیز داده شود. یکی از اقدامات فرهنگی که رئیس قوه قضائیه نیز بر آن تاکید بسیار دارد، اقداماتی در راستای حفظ ارزشها و کرامت انسانی است، چرا که حفظ کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع در دستگاه قضایی باعث بالابردن وجهه و اعتماد عمومی به قوه قضائیه می باشد، که به حمدالله دراین خصوص دوره هایی برای همکاران در سطح استان برگزار گردیده است.

 

علینژاد افزود: باید به کار فرهنگی اهمیت زیادی داده شود و به آن توجه زیادی گردد تا همانطوری که سطح سواد علمی در جامعه بالا رفته است همگام با آن سواد فرهنگی نیز بالا رود.

 

 

 

۵۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

نویسنده: صادقیان

کد خبر: ۹۲۹۹۹

  • معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی: کار فرهنگی، کار پیامبرگونه است

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.