معاون فرهنگی قوه قضاییه: در نهم دیماه سال ۸۸ خط نفاق برای همیشه رسوا شد

0 1

معاون فرهنگی قوه قضاییه: در نهم دیماه سال ۸۸ خط نفاق برای همیشه رسوا شد

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: ۹ دی روز بزرگی در تاریخ انقلاب ما است چرا که موجب شد تا خط نفاق برای همیشه رسوا شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر هادی صادقی در جمع نمازگزاران ساختمان مرکزی قوه قضاییه گفت: در تاریخ اسلام شروع فتنه ها از همان هنگام رحلت پیامبر اکرم(ص) آغاز شده بود و تا به امروز نیز ادامه داشته است.

وی با اشاره به فتنه های سال ۸۸ افزود: از این دست فتنه ها در تاریخ انقلاب کم نداشتیم و شاهدیم که مبارزه منافقین و دشمنان این کشور با جریانات انقلابی همواره ادامه داشته و دارد.

معاون فرهنگی قوه قضاییه تصریح کرد: در دوره های فتنه، ناخالصی های جامعه بیشتر نمایان می شود لذا ما باید همیشه بیدار باشیم.

وی با بیان اینکه ما باید خودمان را برای شرایط دوران فتنه آماده کنیم افزود: در این زمینه در درجه نخست باید بصیرت داشته باشیم، به عبارتی آگاه باشیم و چشم هایمان به روی حقایق باز باشد.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی با اشاره به اینکه اگر نور حکمت خداوندی در دلها افکنده شود، آنگاه قدرت تشخیص حق و باطل به انسان متقی داده می شود، گفت: باید برای فتنه های در پیش رو خود را آماده کنیم و این آمادگی تنها با مطالعه به دست نمی آید بلکه با تقوا و بویژه تقوای سیاسی حاصل می شود.

وی با طرح این پرسش که تقوای سیاسی چیست و چگونه بدست می آید گفت: باید در درجه نخست اصل و اساس سیاست ورزی طوری باشد که خداوند دستور داده و موجب رضایت الهی می شود. در این موارد باید از اینکه از رهبری عقب بمانیم و یا جلو بزنیم و یا موضعگیری هایمان با رهبری متفاوت باشد بپرهیزیم.

معاون فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به نامه مرحوم عسگر اولادی به سران فتنه اظهار داشت: مرحوم عسگر اولادی در این نامه آنها را فتنه زده نامید، به این دلیل که تقوای سیاسی و بصیرت نداشتند.

معاون فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه این افراد هر چقدر هم باسواد و تحصیلکرده باشند اما فاقد قدرت تشخیص حق از باطل بودند افزود: بهترین شاخص در این شرایط حضور در خط رهبری است. زیرا رهبر معظم انقلاب فردی حکیم و دانا است و راه درست را به خوبی می شناسد.

وی در پایان افزود: اگر هیچ کاری نکنیم و تنها در خط رهبری باشیم مطمئن باشید هیچگاه گمراه نخواهیم شد.

۵۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.