نشست هیئت اندیشه ورزی بسیج حقوقدانان سپاه فتح با رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

0 8

نشست هیئت اندیشه ورزی بسیج حقوقدانان سپاه فتح با رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

اولین نشست هیئت اندیشه ورزی بسیج حقوقدانان استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور هماهنگی دادگستری و بسیج حقوقدانان در زمینه اجرای طرح «هر مسجد یک حقوقدان» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، حسن نگین تاجی رئیس دادگستری استان در ابتدای این نشست شهادت سپهبد سپاه اسلام، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را به مقام معظم رهبری و ملت قهرمان و شهیدپرور ایران تبریک و تسلیت گفت.

 وی اظهار داشت : شهادت این سردار سپاه اسلام ،آتش کینه و انتقام را در دلهای مسلمانان نسبت به آمریکای تروریست شعله ورتر ساخت.

نگین تاجی در ادامه در خصوص طرح هر مسجد یک حقوقدان اظهار داشت: لازم است برای اجرای این طرح جلسه ای توجیهی با فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج و حقوقدانان برگزار شود.

وی گفت:در همین رابطه لازم است با همکاری دادگستری و بسیج حقوقدانان ضمن آسیب شناسی مواد قانونی دارای ابهام، جهت اصلاح به مرکز ارسال شود.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص این طرح گفت: با توجه به فرهنگ عشایری در بین مردم استان، که مردم احترام خاصی را برای بزرگان ایل و عشیره خود قائلند، ضروری است با شناسایی افراد متنفذ و ریش سفیدان هر ایل و طایفه ، شورای حل اختلاف استان از آن بزرگان به منظور ایجاد صلح و سازش در بین ایلات، طوایف و عشایر استفاده کند.

۵۷-۴۴۴

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.