همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به البرز انجام گرفت؛ بازدید حجت الاسلام و المسلمین مظفری از شوراهای حل اختلاف استان

0 11

همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به البرز انجام گرفت؛ بازدید حجت الاسلام و المسلمین مظفری از شوراهای حل اختلاف استان

 همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان البرز، رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور از شورای حل اختلاف استان البرز و حوزه قضائی شهرستان فردیس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز شورای حل اختلاف کشور، حجت الاسلام و المسلمین مظفری معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور در این بازدید ضمن بازرسی از واحدهای ستادی اداره کل شوراهای حل اختلاف استان البرز به حوزه قضائی شهرستان فردیس و مجتمع های شهید ملک زاده و شهید بهشتی کرج رفت و با حضور در شعبات و اجرای احکام به گفتگو با کارکنان و مراجعه کنندگان پرداخت و به مشکلات آنها از نزدیک رسیدگی کرد.
 

بر اساس این گزارش دیدار با قضات و کارکنان شورای حل اختلاف استان البرز در محل اداره کل شورا از دیگر برنامه های سفر یک روزه حجت الاسلام و المسلمین مظفری بود.

 

حجت الاسلام و المسلمین مظفری، رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف در این دیدار ضمن تبریک میلاد قهرمان کربلا حضرت زینب(س)، از قضات پر کار و دلسوز، کارکنان اداری، دبیران و اعضاء شورای حل اختلاف استان قدردانی کرد و گفت: خداوند بزرگ را سپاسگزارم که در این دوره خدمتگزار اعضای شوراهای حل اختلاف هستم.

مظفری افزود: بازرسی ­از شهرستان فردیس و مجتمع­ های شهر کرج نشان از تلاش شبانه روزی کارکنان و قضات دارد. واقعا در مدت زمانی که در این سمت خدمتگذار بوده ­ام چه در بازیدهای استانی رئیس قوه قضائیه و چه در بازدیدهایی که به صورت جداگانه از سراسر کشور داشته­ ام حقیقتا شورای حل اختلاف استان البرز یکی از شوراهای بسیار خوب و شایسته کشور است. 

 

وی در ادامه با ارائه بیاناتی در قالب شرایط نامطلوب در پرداخت پاداش ­ها، احتساب بیمه کارکنان شورا از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲ در آینده نزدیک، استخدام نیروهای واجدالشرایط در صورت حمایت دولت و مجلس، ایجاد شورای حل اختلاف در آینده به صورت یک سازمان مستقل در کنار قوه قضائیه و… پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با پیگیری­ های مرکز و رویکرد مثبت ریاست قوه قضاییه به شوراهای حل اختلاف این امر تحقق یابد.

 

رئیس شوراهای حل اختلاف استان البرز نیز طی سخنانی ضمن خیر مقدم به رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور به ارائه گزارش مختصری از وضعیت کنونی شورا پرداخت و سه نفر به نمایندگی از کارکنان شورای حل اختلاف استان مسائل و مشکلات موجود را بیان داشتند.

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.