پرونده های مسن و معوق باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شوند

0 7

پرونده های مسن و معوق باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شوند

 

رئیس کل دادگستری استان همدان در جمع قضات شهرستان تویسرکان خواستار شد: پرونده های مسن و معوق هرچه زودتر تعیین تکلیف شوند.
 

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان همدان، محمد رضا عدالتخواه، رئیس کل دادگستری استان همدان در ادامه بازدید های سرزده خود از حوزه های قضایی تابعه استان همدان به صورت غیر مترقبه و بدون اعلام قبلی در دادگستری شهرستان تویسرکان حضور پیدا کرد و از نزدیک و بصورت مستقیم نحوه خدمت رسانی این مجموعه قضایی  را مورد بازدید و ارزیابی قرار داد .

 

عدالتخواه در جریان این بازدید سر زده نقاط قوت و ضعف بخش ها و شعب مختلف این دادگستری را به لحاظ کیفی و کمی مشاهده و در رابطه با مسائل و موضوعات عنوان شده دستورات مقتضی را صادر نمود .
 

رئیس کل دادگستری استان همدان در پایان این بازدید در جمع قضات و کارکنان دادگستری شهرستان تویسرکان بر سرعت و دقت توأمان در رسیدگی به پرونده های قضایی تاکید کرد و گفت: لازم است با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری مطلوب از ظرفیت های موجود از رسوب و تراکم پرونده در واحد های قضایی جلوگیری کرد .

عدالتخواه با اشاره به دستورالعمل اخیر ریاست قوه قضاییه در تعیین تکلیف سریع پرونده های موجود در شعب افزود: لازم است پرونده های مسن و معوق هرچه زودتر تعیین تکلیف شوند و با برنامه ریزی دقیق به نحوی اقدام گردد که تا پایان سال جاری تمامی پرونده های ثبت شده تا مهر ماه سال ۹۸ تعیین تکلیف شده باشند.

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.