پروژه احداث ساختمان ستاددیه و فاز اول کانون اصلاح و تربیت استان البرز با حضور رئیس سازمان زندانها افتتاح شد

0 2

پروژه احداث ساختمان ستاددیه و فاز اول کانون اصلاح و تربیت استان البرز با حضور رئیس سازمان زندانها افتتاح شد

همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان البرز؛ طی مراسمی با حضور رئیس سازمان زندانها پروژه احداث ساختمان ستاددیه و انجمن حمایت زندان های البرز و فاز اول کانون اصلاح و تربیت مستقر در ندامتگاه فردیس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی زندان های استان البرز، در حاشیه سفر آیت الله رئیسی به استان البرز مراسم کلنگ زنی آغاز احداث ساختمان ستاددیه و انجمن حمایت زندانیان استان البرز با حضور جهانگیر رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور برگزار شد.

بر اساس این گزارش، اخذ زمین با پیگیری هیات مدیره ستاد دیه و انجمن حمایت زندانیان البرز از سازمان مسکن و شهرسازی صورت پذیرفته و  برآورد ساخت این پروژ تا دوسال آینده تخمین زده شده است.

بنابر این گزارش؛ کل زمین ۸۴۰  متر و در منطقه بلوار دانش آموز قرار دارد که  ۴۲۰ متر آن برای احداث ساختمان ستاددیه استان البرز و ۴۲۰متر آن نیز جهت انجمن حمایت زندانیان اختصاص یافته است.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، جولایی مدیر عامل ستاددیه کل کشور، مرتضوی مدیر کل زندانهای استان البرز، خیرین و شهردار منطقه ۹ البرز حضور داشتند.

همچنین در مراسم دیگری با حضور رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور فاز اول کانون اصلاح و تربیت استان البرز مستقر در ندامتگاه فردیس افتتاح شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی زندان های استان البرز، سید عبدالله مرتضوی، مدیرکل زندانهای استان با اعلام این خبر گفت: در حاشیه سفر پر برکت و پر خیر رئیس قوه قضائیه به استان البرز، فاز اول پروژه بازسازی و توسعه کانون اصلاح و تربیت استان البرز توسط رئیس سازمان زندانها افتتاح گردید و به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: فاز اول این پروژه شامل فضای خوابگاهی و بخشی از فضای فرهنگی است و فاز دوم آن شامل تکمیل فضاهای فرهنگی، اشتغال و حرفه آموزی و اداری است که امیدواریم تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری برسد.

 

7055

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.