پرکردن اوقات فراغت زندانیان به صورت هدفمند زمینه ساز بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه می شود

0 2

پرکردن اوقات فراغت زندانیان به صورت هدفمند زمینه ساز بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه می شود

دادستان مرکز استان کردستان در بازدید از زندان سنندج گفت: پرکردن اوقات فراغت زندانیان به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده موجبات بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه را فراهم می نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان، در این بازدید ضمن دیدار با مددجویان و بررسی مشکلات قضائی آنها، راهکارهای توسعه بیش از پیش فعالیت های مهارت آموزی و اشتغال در این مرکز اصلاحی و تربیتی مورد بررسی قرار گرفت.

جباری دادستان مرکز استان کردستان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صوت گرفته در راستای گسترش مهارت آموزی در میان زندانیان گفت: پرکردن اوقات فراغت زندانیان به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده موجبات بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه را فراهم می نماید.

دادستان مرکز استان کردستان خواستار توجه بیش از پیش به این گونه مراکز در تمامی حوزه های قضائی استان شد و در این خصوص گفت: حوزه دادستانی نیز حمایت های لازم را در جهت توسعه فعالیت های مراکز اشتغالزایی انجام خواهد داد.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان نیز از تلاش مسئولین زندانهای استان در جهت فراهم کردن اشتغال مددجویان سخن به میان آورد و اظهار داشت: فراهم کردن زمنیه های اشتغال مددجویان چه در داخل زندان و چه در مراکز خارج از زندان، کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی را در پی خواهد داشت.

مدیرکل زندانهای کردستان با بیان این مطلب که فضای فیزیکی مناسب جهت توسعه فعالیت های اشتغالزایی در مرکز اشتغال زندانیان سنندج فراهم می باشد اظهار داشت: امیدواریم با توجه به تعامل بسیار خوبی که میان زندانها و دادگستری استان وجود دارد بتوان از این امکانات و شرایط مساعد در جهت ارتقاء نظام زندانبانی اسلامی و بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه بهره گرفت.

شایان ذکر است که در این دیدار راهکارهای مناسب جهت توسعه فعالیت های اشتغالزایی در مرکز اشتغال زندانیان سنندج به بحث گذاشته شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.