پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

0 3
25 Latest Articles    
تاریخ: ۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۱۵ نظرات: ۰ بازدید: ۲۷ مرتبه

پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

رئیس دیوان عدالت اداری در پیامی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، رئیس دیوان عدالت اداری در پیامی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا﴿۲۳﴾
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

دولت تروریست  و جنایت  پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل  چهره بین المللی مقاومت  پاسدار رشید اسلام  سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان  خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و  به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود .

شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است.
این جانب شهادت  این سردار پرافتخار  و جمعی از همراهانش  را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده  آنان تبریک و تسلیت  میگویم .
 

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

نویسنده: صادقیان

کد خبر: ۹۲۹۷۹

  • پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

امتیازدهی به خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.