کار قضائی باید علمی و مبتنی بر حکمت باشد

0 2

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه  با بیان اینکه کار قضائی باید علمی و مبتنی بر حکمت باشد گفت: با معیارهای عقلانی، ضابطه مند کردن امور و شفاف سازی پیشرفت های اساسی صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کرمانشاه، توسلی زاده در نشستی با حضور بانوان شاغل در دادگستری استان با تاکید بر اینکه در خانواده قضائی حق هیچ همکاری تضییع نخواهد شد یادآوری کرد: بنا به روایتی از حضرت علی (ع) که می فرمایند با انصاف، برادری تداوم پیدا می کند. برآنیم در مجموعه قضائی استان انصاف و احقاق حق همکاران را در دستور کار خود قرار دهیم و با تحمل و گذشت محیطی عاری از اضطراب برای همکاران فراهم نماییم که کارها به خوبی انجام شود.

وی تاکید کرد: باید با شناسایی آسیب ها، در صدد اصلاح آن باشیم و نباید به سمتی پیش رویم که همکاری از این مجموعه حذف شود. بنابراین در کنار همکاران تلاش می کنیم مشکلات را حل کنیم و در یک محیط آرام و توام با همکاری و برادری کارها را به سرانجام برسانیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه یادآور شد: کار دستگاه قضائی بنا به فرموده رئیس قوه قضائیه باید علمی و مبتنی بر حکمت باشد.  با معیارهای عقلانی و ضابطه مند کردن امور و در کنار آن شفاف سازی ، به سمتی خواهیم رفت که پیشرفت های اساسی صورت گیرد.

توسلی زاده گفت: به معاونت منابع انسانی دادگستری استان تاکید کرده ایم که انگیزه کاری همکاران را بالا ببرند و هر جایی که مشکلی وجود دارد در پی رفع آن باشند و با این شیوه  میزان بهره وری کاری همکاران نیز بالا خواهد رفت و اینها سبب می شود بازدهی افراد در محیط کار بسیار بالاتر از وضع کنونی باشد.

رئیس کل دادگستری کرمانشاه در ادامه این نشست به برخی مشکلات موجود در سیستم سمپ اشاره کرد و از همکاران خواست با جدیت در پی رفع این مشکلات باشند و میزان استفاده از سیستم الکترونیک را بیش از همیشه بالا ببرند تا کارها بهتر و در زمان کمتری انجام شود.

۷۰۵۵

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.