کمیته رصد فضای مجازی در استان یزد تشکیل می شود

0 9

کمیته رصد فضای مجازی در استان یزد تشکیل می شود

با هدف پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی، کمیته رصد فضای مجازی در استان یزد تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان یزد، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان یزد با اعلام این خبرگفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری سال ۹۸  کمیته رصد و اطلاع رسانی اخبار فضای مجازی با حضور نمایندگانی از دستگاه قضایی، پلیس فتا، صدا و سیما، اداره کل اطلاعات، اطلاعات سپاه، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل سیاسی امنیتی استانداری تشکیل می گردد.
 

محمدحسین رحیمی زاده، پایش اخبار و مطالب منتشر شده در کانال ها و گروه ها، سایتها و خبرگزاریها را از وظایف این کمیته برشمرد و اظهار داشت: این کمیته در همه شهرستان های استان نیز ذیل ستاد مربوطه تشکیل شده تا از انتشار شایعات، تخریب ها، تبلیغات زودهنگام و … جلوگیری کند.
 

این مقام قضایی، التزام به قانون و حرکت در دایره مقررات را زمینه ساز یک انتخابات پرشور و باشکوه دانست و گفت: با قانون محوری می توان انتخاباتی کم حاشیه، پرشور و دشمن شکن را رقم زد.
 

وی تصریح کرد: فعالان فضای مجازی تلاش کنند قبل از شروع تبلیغات، ‌مطالب مربوط به ضرورت قانون مداری، تأثیر شرکت حداکثری مردم در انتخابات و هر آنچه که به آگاه سازی و افزایش سطح اطلاعات مردم نسبت به مقررات کمک می‌کند، منتشر نمایند.  
 

 

 

۶۶۶

روتیتر
Auto Text
Auto Image
Auto Drop: class1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.