مردم بار دیگر با شرکت گسترده در آزمون بزرگ انتخابات پیروز می‌شوند

0 0
مردم  بار دیگر با شرکت گسترده در آزمون بزرگ انتخابات پیروز می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه سنندج، حضور مسوولان در نمازهای جمعه به نوعی امیدآفرین و دلگرمی برای مردم است.

وی تاکید کرد: مردم کردستان همانند ملت ایران در آزمون بزرگ انتخابات پیش‌رو شرکت خواهند کرد چرا که قرآن ما را برای شرکت در چنین عرصه‌هایی دعوت می‌کند که نمادی از مردم‌سالاری دینی است.

به گفته امام جمعه سنندج، در این دوره از انتخابات نیز همانند دوره‌های گذشته، برنامه‌های دشمنان نتیجه‌ای نخواهد داد بلکه ملت ایران با حضوری گسترده در انتخابات و انتخابی اصلح پیروز شده و دشمنان را مایوس خواهند کرد.

ماموستا رستمی ادامه داد: منتخب انتخابات پیش‌رو، منتخب ۸۰ میلیون ایرانی است و این مسوولیت منتخبین را بیشتر می‌کند.

وی اضافه کرد: جوانان کشور چشم به اقدامات مسوولان دوخته‌اند و امیدوارم در این دوره کسی انتخاب شود که خدمت مضاعف به مردم سرلوحه کارهایش باشد.

ماموستا رستمی تصریح کرد: امروز دشمنان در بین مسلمانان جنگ‌افروزی می‌کنند و این جنگ را به مکان‌هایی اعم از مسجد و دانشگاه و مکان‌های عمومی سوق داده‌اند که برخی‌ها به جان هم افتاده‌اند و با اذیت و ازار یکدیگر چالش ایجاد می‌کنند.

وی تصریح کرد: دین اسلام دین رافت و مهربانی است و همگان را به برخورد درست با همدیگر توصیه می‌کند اما متاسفانه عده‌ای دنباله‌رو دشمنان دین هستند و برای برادران دینی خود دست به اسلحه و چاقو می‌برند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.