مسابقه حفظ خطبه حضرت زهرا(س) برگزار می شود

0 7

به گزارش شفقنا، این مسابقه با هدف احیای حفظ خطبه حضرت زهرا(س) که در سیره اهل بیت(س) وجود داشته و همچنین ترویج و توسعه فضای انس طلاب و خانواده ها با حقایق و معارف فاطمی و ارتقای سطح قرآنی و حدیثی طلاب اجرا می‌شود.

این دوره از مسابقات در سال‌های ۸۶ و ۹۲ برگزار شد که از استقبال خوبی هم برخوردار بود و امسال برای سومین بار برگزار می شود.

در این مسابقه، متن خطبه فدکیه حضرت زهرا علیهاالسلام با ترجمه حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی در نظر گرفته شده است که علاقه مندان می‌توانند آن را مطالعه کنند.

زمان ثبت نام در این مسابقه، ۲۱ دی تا ۲۶ بهمن سال جاری مصادف با شهادت تا ولادت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام است و مسابقه روز ۱۵ اسفند به صورت کتبی و تستی در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

ثبت نام علاقه‌مندان از طریق سایت معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه به نشانی http://tahzib-howzeh.com امکان پذیر است و مسابقه در محل هایی که بعدا معرفی خواهد شد، برگزار خواهد شد.

مسابقه در یک مرحله برگزار می‌شود، برگزیدگان به صورت متمرکز و بر اساس امتیاز و در صورت نیاز با قرعه کشی انتخاب می‌شوند و در نهایت به ۱۳۵ نفر از حافظان و برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.