مسجدی‌ها ۵۰ هزار بسته گوشت به نیازمندان می‌رسانند

0 2
مسجدی‌ها ۵۰ هزار بسته گوشت به نیازمندان می‌رسانند

سعید سعادتی، معاون فرهنگی هنری ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: این کانون‌ها با مشارکت برنامه «سمت خدا» (شبکه سوم سیما) و موسسه حضرت خدیجه (س)، پویشی را برای تهیه و توزیع گوشت میان نیازمندان اجرایی کردند.

وی با اشاره به اینکه در این پویش بناست به هرخانواده بسته گوشت یک و نیم کیلوگرمی توزیع شود، تصریح کرد: به هر استان میانگین ۱۵۰۰ بسته گوشت خواهد رسید که با همت اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و با حضور امام جمعه و استانداران میان نیازمندان شناسایی شده، توزیع می‌شود.

سعادتی گفت: این طرح در دهه پایانی ماه صفر و مناسبت‌هایی همچون وفات حضرت پیامبر (ص)، شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا (ع) و بنا به توصیه‌های مقام معظم رهبری در زمینه کمک‌های مومنانه باتوجه به شرایط کرونایی و مشکلات اقتصادی برنامه‌ریزی شده است که برای اجرای آن مردم، نمازگزاران مساجد و خیرین کمک‌رسان کردند و الحمدلله در مجموع ۵۰ هزار بسته گوشت تهیه و میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

معاون فرهنگی هنری ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور ادامه داد: شناسایی نیازمندان در استان‌ها توسط اعضای کانون‌های مساجد صورت گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.