نظرسنجی | ۶۰ درصد آمریکایی‌ها با نحوه مقابله ترامپ با ویروس کرونا مخالف هستند

0 4
نظرسنجی | 60 درصد آمریکایی‌ها با نحوه مقابله ترامپ با ویروس کرونا مخالف هستند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی، شصت درصد از مردم آمریکا با نحوه مدیریت مقابله با همه‌گیری ویروس کرونا توسط «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا مخالف هستند.

این نظرسنجی که توسط واشنگتن‌پست-ای‌بی‌سی نیوز انجام شده و نتایج آن روز جمعه منتشر شده نشان می‌دهد که تنها ۳۸ درصد از آمریکایی با نحوه مدیریت ترامپ در مقابله با شیوع ویروس کرونا موافق هستند که این آمار در ماه می ۴۶ درصد و در ماه مارس ۵۱ درصد بوده است.

از سوی دیگر، عدم رضایت از نحوه مدیریت مقابله با کرونا توسط ترامپ در حالی به ۶۰ درصد رسیده که این آمار در ماه می ۵۳ درصد و در ماه مارس ۴۵ درصد بوده است.

در این نظرسنجی ۵۲ درصد مخالفت «شدید» خود با نحوه مدیریت رئیس جمهور در بحبوحه شیوع را ابراز داشتند که این آمار افزایش چشمگیری را در مقایسه با آمار آن در ماه مارس که تنها ۳۶ درصد بود نشان می‌دهد.

طبق جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به ۱۳۹ هزار و ۱۷۶ نفر افزایش یافت.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد که در بازه زمانی مذکور، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به سه میلیون و ۶۴۱ هزار و ۵۳۹ نفر افزایش یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.