همکاری ۹۹ درصدی اصناف شهرکرد در رعایت محدودیت‌های کرونایی

0 0
همکاری 99 درصدی اصناف شهرکرد در رعایت محدودیت‌های کرونایی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، غلامرضا قائدامینی گفت: محدودیت‌های جدید کرونا در نبرد با پیک پنجم شیوع ویروس از سوی اصناف و کسبه در شهرستان شهرکرد ۹۹ درصد رعایت شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری افزود: در سایر شهرستان‌ها نیز رعایت محدودیت‌ها با همکاری خوب اصناف همراه شده است، اما در مجموع ۱۰ واحد صنفی ناقض بهداشت، پلمب شد.

وی ادامه داد: برای واحد‌های صنفی متخلف علاوه‌بر تشکیل پرونده و معرفی به تعزیرات، پلمب ۲ هفته‌ای اعمال می‌شود.

قائدامینی نظارت بر بازار استان را در دو نوبت صبح و عصر اعلام کرد و گفت: در شهرستان شهرکرد سه گروه ۲ نفره در صبح‌ها و سه گروه در عصر‌ها بر اصناف نظارت دارند و در هریک از شهرستان‌های دیگر یک اکیپ در هر ۲ شیفت صبح و بعدازظهر فعال است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه به جز اصناف گروه شغلی یک، سایر اصناف باید به طور کامل تعطیل باشند، اظهار داشت: این در حالی است که در خصوص رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در گروه شغلی یک نیز نظارت‌ها سختگیرانه است و چنانچه تخلفی گزارش شود مطابق قانون با آن واحد صنفی برخورد می‌شود.

قائدامینی خاطرنشان کرد: در گشت‌های مشترک، بازرسانی از مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی نیز حضور دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.