واکسیناسیون ۱۱ هزار فرهنگی در خراسان شمالی

0 1
واکسیناسیون ۱۱ هزار فرهنگی در خراسان شمالی

مهدی خطیب زاده، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به اینکه واکسیناسیون فرهنگیان از ۱۰ مرداد ماه در استان آغاز شده است، اظهار کرد: تزریق واکسن براساس دستورالعمل های ابلاغی متناسب با گروه های سنی صورت می گیرد.

وی با بیان به اینکه در مجموع تمامی پرسنل آموزش و پرورش استان در تمامی گروه های مدارس غیر دولتی و پیش دبستانی ها ۱۶ هزار نفر هستند، گفت: نوبت دهی برای تزریق واکسن فرهنگیان توسط مجموعه آموزش و پرورش انجام و بعد از زمانبندی و ارائه به مدارس، به فرهنگیان و پرسنل مدارس اعلام زمان می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: براساس آمار ثبتی توسط آموزش و پرورش استان، ۱۱ هزار نفر واکسن دوز اول را دریافت کرده اند که ۷۰ درصد از فرهنگیان استان را شامل می شود.

وی بیان داشت: از تمامی فرهنگیان استان خراسان شمالی تقاضا می شود، براساس زمانبندی که به آنها اختصاص پیدا می کند برای دریافت واکسن حضور پیدا کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: در زمینه واکسن دوز نخست هیچ گونه کمبود و مشکلی وجود ندارد و دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی به صورت کامل همکاری داشته است، به محض اعلام زمان دریافت دوز دوم نیز واکسیناسیون انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.