کشف یک تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر

0 4

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، سردار خلیل واعظی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در دو عملیات جداگانه و منسجم با همکاری یگان‌های انتظامی موفق به کشف یک‌تن و ۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند.

وی تصریح کرد: درنتیجه چندین هفته اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی، با ایجاد ایست و بازرسی در سطح محورهای مواصلاتی استان، طی ۷۲ ساعت گذشته دو محموله بزرگ مواد مخدر را زمین‌گیر کردند.

واعظی گفت: طی ۷۲ ساعت گذشته با تلاش مأموران پلیس، در دو عملیات موفق یک‌تن و ۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و هفت سوداگر مرگ دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان این محموله‌ها را از یکی از استان‌های شرقی تهیه‌کرده بودند و قصد داشتند از مسیر استان بوشهر به استان‌های مرکزی کشور منتقل کنند، عنوان داشت: در دو عملیات مجموعاً یک‌تن و ۵۰ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف، هفت نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و هشت دستگاه خودرو سواری توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط استان بوشهر اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از این استان احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با آنان قاطع و قانونی است.

وی تصریح کرد: در یک عملیات دقیق و حساب‌شده مأموران انتظامی موفق شدند یک محموله ۶۳۰ کیلوگرمی مواد مخدر حشیش و تریاک را از دو دستگاه خودرو سواری در یکی از محورهای مواصلاتی استان توقیف و دو سوداگر مرگ را در این خصوص دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری مأموران انتظامی شهرستان دیلم در یک عملیات هماهنگ دیگر با رصد اطلاعاتی یک محموله ۴۲۰ کیلوگرمی تریاک را توقیف کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.