کواکبیان: سفیر انگلیس به عنوان عنصر نامطلوب باید اخراج شود

0 3

خبرگزاری فارس: مصطفی کواکبیان عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۴ دی) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: وزیر خارجه انگلیس به دنبال سقوط هواپیمای اوکراینی و در پیروی از دولت تروریستی آمریکا، ایران را به تحریم‌های جدید تهدید کرده است.

وی افزود: به عنوان رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس به وزیر خارجه انگلیس اعلام می‌کنم که سفیر شما در تهران در اقدامی خارج از عرف دیپلماتیک و در مقام عکاس در اجتماعی که شعار هنجارشکنانه سر می‌دادند حاضر شده است.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: وزارت امور خارجه باید جدی برخورد کرده و بار دیگر او را احضار کند همچنین اقدامات تنبیهی جدی داشته و اگر قانع نشدند او را به عنوان عنصر نامطلوب از کشور اخراج کنند.

نماینده مجلس:سفیر انگلیس باید اخراج شود/دم روباه پیر باید چیده شود
نماینده قائمشهر در مجلس با بیان اینکه حضور سفیر انگلیس در یک تجمع غیرقانونی توهین به ملت ایران بود، گفت: باید برای همیشه دم روباه پیر را با قیچی چید و این دم را گرفت و از کشور بیرون پرت کرد.

به گزارش تسنیم، علی ادیانی نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۴ دی) قوه مقننه طی تذکری شفاهی با اشاره به دستگیری سفیر انگلیس در مقابل دانشگاه امیرکبیر تهران، گفت: حضور سفیر انگلیس در یک تجمع غیرقانونی توهین به ملت ایران است.

وی با بیان اینکه مجلس باید به این موضوع ورود کند و بیانیه‌ای را صادر کند، ادامه داد: باید در این بیانیه از موضع ملت ایران هشدار‌های لازم به انگلیس داده شود.

نماینده قائم‌شهر در مجلس خطاب به هیئت رئیسه پارلمان، اظهار داشت: هیئت رئیسه مجلس باید به دولت برای برخورد با سفیر انگلیس و اخراج او اخطار دهد تا برای همیشه دم روباه پیر را با قیچی چید و این دم را گرفت و از کشور بیرون پرت کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.