گام بلند سپاه اصفهان با واکسیناسیون روزانه ۳ هزار نفر از مردم

0 0
گام بلند سپاه اصفهان با واکسیناسیون روزانه 3 هزار نفر از مردم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب‌الزمان(عج)، علی قمیان اظهار کرد:به مناسبت میلاد امام هادی و دهه ولایت شاهد افتتاح مرکز تجمعی واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان به همت و تلاش سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان انجام پذیرفت.

سخنگوی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: پیرو توافق وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفین مقرر شد به تعدادی که وزارت بهداشت واکسن در اختیار سازمان بسیج قرار می‌دهد سازمان بسیج با هدف تسریع و تسهیل واکسیناسیون عمومی مراکز واکسیناسیون راه اندازی کند.

وی افزود: بر همین اساس سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان اقدام به راه‌اندازی سه مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ را در دستور کار خود قرار داد و با افتتاح این مراکز ظرفیت واکیسیناسیون شهر اصفهان ۳۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد و مشارکت همه دستگاه‌ها در مقابله با ویروس کرونا به کمک کادر درمان و کمک مردم آمده است.

قمیان گفت: با توجه به مکان فعلی مراکز واکسیناسیون موجود در شهر اصفهان ۳ مرکز دیگر در دانشگاه آزاد اصفهان واحد خوراسگان ، مصلای نماز جمعه رهنان و دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر (در محدوده ملک شهر) انتخاب شده است و در روزهای آینده دو مرکز دیگر نیز افتتاح خواهد شد.

سخنگوی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان بیان کرد: برای راه اندازی مراکز مذکور علاوه بر پشتیبانی‌های عمومی شهرداری ها، فولاد مبارکه و تامین واکسن از سوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مساعدت مسؤولان مراکز فوق از پشتیبانی تخصیص سایر نیروهای نظامی اصفهان بهره‌مند شدیم.

وی همچنین افزود: با راه‌اندازی این مرکز روزانه بالغ بر ۳ هزار نفر افراد مشمول واکسینه خواهند شد که گام مهمی در راستای کنترل بیماری کووید ۱۹ در شهر اصفهان خواهد بود.

قمیان در پایان خاطرنشان کرد: بسیج و سپاه در همه اتفاقات در کشور در میدان هستند و در راه کمک مردم خواهند بود همانطور که از ابتدای شروع ویروس کرونا بسیجیان با تلاش خالصانه اقدام به غربالگری در طرح شهید سلیمانی و اقدامات دیگر در زمینه مقابله با کرونا کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.