یک میلیون و ۱۰۰ هزار گلستانی در «طرح شهید سلیمانی» غربالگری شدند/ «طرح شهید سلیمانی» می‌تواند در کنترل پیک چهارم کرونا موثر باشد

0 1
یک میلیون و ۱۰۰ هزار گلستانی در «طرح شهید سلیمانی» غربالگری شدند/ «طرح شهید سلیمانی» می‌تواند در کنترل پیک چهارم کرونا موثر باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سردار علی ملک‌شاهکوهی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد استاتی مقابله با کرونا اظهار کرد: متأسفانه شاهد روند افزایشی شیوع کرونا در استان گلستان هستیم و باید مراقبت‌های بیشتری انجام دهیم.

وی تصریح کرد: اقدامات خوبی در «طرح شهید سلیمانی» انجام شد و امیدواریم با همان روند ادامه‌دار باشد و با شناسایی بیماران زنجیره شیوع را قطع کنیم.

* ادامه «طرح شهید سلیمانی» در گلستان ضروری است/ در ماه مبارک رمضان ۳۰ هزار بسته معیشتی در سه مرحله توزیع خواهد شد

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: از مجموع ۵۵۰ هزار و ۲۴۹ خانوار شامل یک میلیون و ۹۸۰ هزار نفر جمعیت استان، ۳۰۰ هزار خانوار و یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در «طرح شهید سلیمانی» غربالگری شدند.

سردار ملک‌شاهکوهی خاطرنشان کرد: ادامه «طرح شهید سلیمانی» و غربالگری می‌تواند در کنترل پیک چهارم کرونا در استان گلستان موثر باشد.

وی تاکید کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۲۰ هزار بسته معیشتی در سطح استان توزیع کردیم و در ماه مبارک رمضان هم ۳۰ هزار بسته معیشتی در سه مرحله توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: باید پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها را جدی بگیریم، با اینکه به برخی مشاغل آسیب وارد می‌شود مجبور هستیم مراعات کنیم تا از این پیک عبور کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.