۲۰۹۲/ شهید سیدمحمدرضا حسینی: مواظب تمام حرکات مرموز دشمنان باشید

0 1
۲۰۹۲/ شهید سیدمحمدرضا حسینی: مواظب تمام حرکات مرموز دشمنان باشید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید سید محمدرضا حسینی:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام به پیشگاه مقدس حضرت بقیه الله ارواحنا له الفدا و سلام به نایب بر حقش حضرت امام خمینی که راهنما و رهبر مظلومان عالم است و سلام بر پدر و مادر عزیزم که سال ها برای رشد و تربیت من رنج‌ها را تحمل کردند.

پدر و مادر عزیزم از این که نتوانستم فرزند خوبی برای شما باشم طلب عفو می‌کنم اما وظیفه دینی خود دانستم در این جنگ شرکت کنم، امیدوارم که مرا ببخشید و برای مغفرت و آمرزش گناهانم دعای خیر کنید.

ای امت شهیدپرور و همیشه در صحنه برای محقق شدن اهداف و آرمان‌های اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنید و با بذل مال و جان خود فرمان حضرت حق تعالی را اطاعت کنید.

ای امت مسلمان از آن جا که قدرت‌طلبان و زورگویان جاه طلب همیشه در پی دستیابی به اهداف شوم و خصمانه خود هستند و سعی دارند تمام صداهای حق طلبانه امت مظلوم را در نطفه خفه کنند و تمام قدرت نظامی و تبلیغاتی و دیپلماسی خود را در جهت سرکوب کردن انقلاب اسلامی و از بین بردن آن بکار بسته‌اند وظیفه شماست که آگاهانه مواظب تمام حرکات مرموز دشمنان اسلام و قران بوده و با عکس العمل مناسب با آنها برخورد کنید.

دشمنان اسلام از روحیه جوانان مومن ما و عشقشان به شهادت بیخبرند. نمی‌دانند که این جوانان برای رسیدن به معبود در پوست خود نمی گنجد و از جنگ و جنگیدن هراسی ندارند.

ای عزیزان پشتیبان ولایت فقیه باشید و فرمان‌های او را لبیک گویید زیرا اجرای فرمان او اجرای فرمان از حضرت مهدی (عج) است.

در پایان پیروزی و موفقیت همگی مومنان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم. از خداوند می‌خواهم که مرگم را شهادت در راه خودش قرار دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.