۴۹۰ هزار پرس غذای گرم بین مددجویان اصفهانی توزیع شد

0 0
۴۹۰ هزار پرس غذای گرم بین مددجویان اصفهانی توزیع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد، کریم زارع با اشاره به اقدام خیرخواهانه امسال نیکوکاران در قالب اطعام و احسان حسینی، اظهار داشت: تا کنون با مساعدت خیران، مراکز نیکوکاری و هیئات مذهبی ۴۹۰ هزار پرس غذای گرم و ۲۵ هزار و ۹۰۰ بسته معیشتی بین مددجویان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه در این طرح ۱۷۸ آشپزخانه برای تهیه، طبخ و توزیع غذای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت درحال فعالیت هستند، گفت: تاکنون با مساعدت خیران در قالب غذای گرم و بسته های معیشتی بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان به خانواده های تحت پوشش اهدا شده است.

وی افزود: با توجه به استقبال نیکوکاران پیش بینی می شود در اجرای طرح تا پایان دهه اول ماه محرم و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، معاش نیازمندان مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

زارع اظهار داشت: خیران می توانند به منظور مشارکت در اطعام نیازمندان علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، وجوه نقد خود را با شماره گیری  #۰۳۱*۸۸۷۷* و یا واریز به کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۲۵۰۹ پرداخت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.