۹ طرح عمرانی و اقتصادی در خورش رستم به بهره‌برداری رسید

0 1
۹ طرح عمرانی و اقتصادی در خورش رستم به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مسعود یگانه امروز صبح امروز در مراسم هفته دولت که در بخش خورش رستم برگزار شد، اظهار کرد: امروز ۹ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان در بخش خورش رستم به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: این طرح‌ها شامل گازرسانی به روستاهای خورش رستم جنوبی، ساخت خانه محرومین، اجرای طرح‌های شهری شهرداری شهر هشجین، احداث و اصلاح مسیر رانشی جاده روستای برندق هشجین، طرح کنترل سیل و رسوب از طرح‌های عمرانی افتتاح شده است.

سرپرست فرمانداری خلخال بیان کرد: هم‌چنین افتتاح مرکز سورتینگ، بسته‌بندی و بوجاری اداره تعاون در هشجین، افتتاح پل وحدت، افتتاح فاز دوم مرغداری گوشتی ناصری در جاده سرچم هشجین، آبیاری کم فشار روستای نوده و طرح‌های جهاد کشاورزی از عمده طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت امسال بود.

وی با حضور در مسجد صاحب‌الزمان(ع) روستای برندق به همراه نماینده مردم خلخال و کوثر و مدیر عامل گاز استان اردبیل، طرح گازرسانی به این روستا را افتتاح کرد.

همچنین مسوولان شهرستان خلخال و بخش خورش رستم، پیش از شروع برنامه‌ها در مزار شهدای گمنام شهر هشجین حضور یافته و مزار شهدای وطن را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.